تعداد محصولات تولیدی هوندا کاهش می یابد

  1. پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۸:۵۹ (۱ سال،۴ ماه قبل)
تعداد محصولات تولیدی هوندا کاهش می‌یابد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تاکاهیرو هاچیگو مدیرعامل هوندا موتور در سخنرانی جدید خود برنامه های آتی این برند برای ساده سازی سبد محصولات هوندا را اعلام کرده است. این تغییر و تحولات حتی شامل خاتمه تولید برخی خودروها نیز می باشد. این در صورتی است که هوندا بتواند بازارهای مختلف را با محصولاتی مشابه پوشش دهد.

هاچیگو به برخی جزئیات درباره ی محصولات آتی این خودروساز نیز اشاره کرده است. ژاپنی ها به دنبال ارائه ی سیستم هیبریدی متشکل از دو پیشرانه در کل محصولات خود هستند. نسل بعدی هوندا فیت در نمایشگاه توکیوی سال جاری معرفی خواهد شد و از نسخه ی جدید و جمع و جورتر تکنولوژی هیبریدی سود خواهد برد.

روش توسعه ی معماری جدید هوندا نیز بخشی از برنامه ی ساده سازی این برند است که با استفاده از قطعات مشترک بیشتر در محصولات و بهبود راندمان تولید صورت خواهد گرفت. اولین خودرویی که از این تکنولوژی استفاده خواهد کرد یک محصول جهانی خواهد بود که سال آینده وارد بازار می شود.

تعداد محصولات تولیدی هوندا کاهش می یابد

دوسوم فروش محصولات هوندا تا سال ۲۰۳۰ باید به قوای محرکه ی الکتریکی شده اختصاص یابد. این خودروها عموماً از نوع هیبریدی خواهند بود اما بخشی نیز به محصولات تمام الکتریکی اختصاص خواهد داشت. هوندا E از جمله ی این خودروهاست که در آینده نزدیک تولید خواهد شد و برد بیش از ۲۰۰ کیلومتری خواهد داشت.

تعداد محصولات تولیدی هوندا کاهش می یابد

هاچیگو می خواهد تا سال ۲۰۲۵ تعداد نسخه ها، تریم ها و آپشن های محصولات جهانی هوندا را به یک سوم میزان کنونی کاهش دهد. او معتقد است هوندا به منظور جلب نظر مشتریان در سراسر جهان آپشن ها و تریم های زیادی را ارائه می کند و این امر راندمان تولید را پایین می آورد.

هوندا اوربان

رئیس هوندا انتظار دارد این برنامه ی ساده سازی منجر به کاهش ۱۰ درصد هزینه های تولید تا سال ۲۰۲۵ شود. در همان زمان توسعه ی محصولات نیز ۳۰ درصد نفر ساعت کمتری را طلب خواهد کرد و هوندا نیز به دنبال سرمایه گذاری دوباره در بخش تحقیق و توسعه است.

تعداد محصولات تولیدی هوندا کاهش می یابد

هوندا کلاریتی