ب ام و: مهندسی نشان را هرگز انجام نمی دهیم!

  1. دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۹:۰۴ (۱ سال،۴ ماه قبل)
ب‌ام‌و: مهندسی نشان را هرگز انجام نمی‌دهیم!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

امیدها برای تولید پیکاپ توسط ب ام و کاملاً نقش بر آب شده زیرا مدیر بخش استرالیای این خودروساز آلمانی تأیید کرده این امر هرگز رخ نخواهد داد. ویکرام پاوا همچنین خاطرنشان ساخته این برند هرگز به دنبال “مهندسی نشان” نخواهد بود.

این مدیر ارشد در مصاحبه با نشریه ی Go Auto در واقع همان گفته های مدیر تحقیق و توسعه ی ب ام و را تأیید کرده است. پیکاپ ها در سال های اخیر رشد قابل توجهی از نظر تقاضا و بازار داشته اند اما نسخه های لوکس این خودروها بازار بسیار محدودی دارند.

البته که اشاره ی مقامات رده بالای ب ام و به مرسدس بنز X کلاس است که از پلتفرم نیسان ناوارا و نشان ستاره سه پر مرسدس بنز استفاده می کند.

پاوا اضافه کرده تولید پیکاپ با سبد محصولات ب ام و همخوانی نداشته و در آینده هم چنین کاری صورت نخواهد گرفت. باواریایی ها کاملاً روی محصولات لوکس خود متمرکز هستند و اصلاً به تولید پیکاپی لوکس فکر نمی کنند.

ب ام و: مهندسی نشان را هرگز انجام نمی دهیم!

این مدیر ارشد تصریح کرده است:

من واقعاً نیازی به تولید چنین خودرویی در زمان حاضر نمی بینم. ما کاملاً روی محصولات لوکس خود تمرکز کرده ایم و من فکر می کنم ب ام و به وضوح این کار و همچنین استراتژی آینده را اعلام کرده است.

ایدئولوژی ب ام و ساده است: به منظور ساخت یک پیکاپ بسیار خوب باید یک شاسی بدنه روی فریم را توسعه داد که فرایندی بسیار هزینه بر است. چیزی که مرسدس با X کلاس انجام داده تنها به منظور کاهش هزینه ها است و البته با فلسفه ی برند در تضاد می باشد.

اگر ب ام و یک پیکاپ بسازد، این خودرو باید یک ب ام و باشد!

ب ام و: مهندسی نشان را هرگز انجام نمی دهیم!