بهترین کابین های سال ۲۰۱۹ به انتخاب Wards Auto

  1. دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۶:۰۹ (۱ سال،۴ ماه قبل)
بهترین کابین‌های سال 2019 به انتخاب Wards Auto
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

WardsAuto با صرف زمان زیاد و بررسی خودروهای مختلف، بهترین کابین های سال ۲۰۱۹ را معرفی کرده است. در ابتدا ۳۲ خودرو برای کسب این جایزه نامزد شدند که پس از بررسی های زیاد سرانجام از بین آن ها ۱۰ خودرو به عنوان بهترین ها انتخاب شده اند. خودروها برای اینکه بتوانند به عنوان نامزد دریافت جایزه در این رقابت حضور پیدا کنند باید برای مدل سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده با کابین کاملاً جدید یا با به روزرسانی کلی ارائه شده باشند. WardsAuto برای انتخاب بهترین کابین های سال ۲۰۱۹ همه چیز از زیبایی و ارگونومی گرفته تا راحتی و کاربرپسندی را موردبررسی قرار داده است. در بین بهترین کابین های ۲۰۱۹ از خودروهای ارزان قیمتی مثل نیسان کیکس گرفته تا سوپر لوکس های گران قیمتی همچون بنتلی کانتیننتال حضور دارند درحالی که از لحاظ کلاس نیز انواع مختلف خودروها شامل سدان، کراس اوور، استیشن، پیکاپ و کوپه در بین بهترین ها دیده می شود و بنابراین لیست برندگان از تنوع بالایی برخوردار است. با این مقدمه به سراغ معرفی بهترین کابین های ۲۰۱۹ به ترتیب امتیاز می رویم.

بنتلی کانتیننتال

نسل سوم بنتلی کانتیننتال از زیبایی خاصی برخوردار است و سطح بالایی از راحتی و تجمل را در داخل و خارج ارائه می کند. کابین این ماشین بیانگر زبان طراحی کاملاً جدیدی است که علیرغم مدرن بودن و برخورداری از نمایشگرهای دیجیتالی، همچنان عناصر آشنای بنتلی در آن دیده می شود. هزار ساعت طول می کشد تا صد کارگر به صورت دست ساز کابین کانتیننتال را تولید کنند.

ب ام و M۸۵۰i

بهترین کابین های سال 2019 به انتخاب Wards Auto

مانند بنتلی کانتیننتال، کابین ب ام و M۸۵۰i نیز با سطوح چرمی و تریم های فلزی پوشیده شده که فضای جذابی را ایجاد کرده اند. داوران به کنترلرهای صدا، شیفتر دندهٔ کریستالی و تریم آلومینیومی در کنسول مرکزی این کوپهٔ اسپرت بشدت علاقه مند شدند. M۸۵۰i همچنین در بخش ارگونومی و همین طور سیستم تشخیص صدا هم امتیازهای بالایی دریافت کرد. با وجود این سیستم می توان به صورت گفتاری سیستم تهویه یا ناوبری را تنظیم کرد.

جنسیس G۷۰

بهترین کابین های سال 2019 به انتخاب Wards Auto

در کابین جنسیس G۷۰ از پوشش سقف پریمیوم و ارگونومی عالی گرفته تا سیستم های کمک رانندهٔ پیشرفته و سیستم اطلاعاتی-سرگرمی، همه چیز خوب است. صندلی های ردیف دوم این سدان کره ای هم که به گرم کن مجهز هستند، راحت بوده و به منظور قرار دادن اشیاء بزرگ در صندوق بار می توان آن ها را خواباند. این در حالی است که همهٔ این ویژگی ها را می توان با قیمتی کمتر از ۴۵ هزار دلار در اختیار داشت.

هیوندای سانتافه

بهترین کابین های سال 2019 به انتخاب Wards Auto

طی هشت سال گذشته هیوندای هفت بار موفق به حضور در لیست ۱۰ کابین برتر شده است و امسال هم هشتمین جایزهٔ خود را با نسل جدید سانتافه کسب کرده است. این کراس اوور میان سایزی است که از تکنولوژی های کمک رانندهٔ فراوان، متریال خوش لمس و کیفیت عالی برخوردار است. بالاترین تیپ این ماشین با قیمتی نزدیک به ۴۰ هزار دلار نیز تجهیزاتی مثل گرم کن صندلی های عقب شارژر بی سیم را ارائه می کند که معمولاً در خودروهای لوکس با دو برابر قیمت پیدا می شوند.

جیپ گلادیاتور

بهترین کابین های سال 2019 به انتخاب Wards Auto

جیپ پس از ۲۷ سال اولین پیکاپ خود را با نام گلادیاتور معرفی کرده که چیز خیلی بیشتری از یک رانگلر با فضای باری در پشت آن است. البته گلادیاتور از جلو تا ستون B تقریباً به طور کامل با رانگلر یکسان است اما بخش عقبی کابین آن کاملاً جدید بوده و به فضاهای هوشمندانی برای قرار دادن اشیاء مجهز شده است. علاوه بر این، تمامی مدل های این پیکاپ آمریکایی کانورتیبل بوده و می توان با برداشتن سقف آن از هوای آزاد لذت برد.

لینکلن ناتیلوس

بهترین کابین های سال 2019 به انتخاب Wards Auto

روشن، باروح و زیبا بهترین کلمات برای توصیف کابین لینکلن ناتیلوس هستند. کابین این کراس اوور میان سایز لوکس از پوشش سقف و غربیلک فرمان گرفته تا رو دری ها و صندلی ها، با چرمی کرمی احاطه شده است. علاوه بر این، رنگ های مختلف برای نورپردازی داخلی و سیستم اطلاعاتی-سرگرمی Sync با منوهای آسان و پاسخگویی سریع هم از دیگر ویژگی های برجستهٔ ناتیلوس هستند.

مرسدس بنز A۲۲۰

بهترین کابین های سال 2019 به انتخاب Wards Auto

سدان پایهٔ مرسدس بنز با سیستم اطلاعاتی-سرگرمی عالی MBUX، رنگ های بسیار متنوع برای نورپردازی داخلی و دریچه های تهویهٔ توربین مانند توانست در بین ۱۰ کابین برتر سال جای گیرد؛ اما شاید تأثیرگذارترین ویژگی A۲۲۰ قیمت پایهٔ ۳۴,۵۰۰ دلار آن باشد. این چهارمین محصول مرسدس بنز است که طی شش سال موفق به کسب این جایزه شده است. در سال ۲۰۱۴ مدل S کلاس توانست اولین جایزهٔ مرسدس در این رقابت را کسب نماید.

نیسان کیکس

بهترین کابین های سال 2019 به انتخاب Wards Auto

نیسان کیکس امسال نه تنها در بین برندگان بلکه در بین کل ۳۲ نامزد شرکت کننده، ارزان ترین خودرو بوده و موفق به حضور در بین بهترین ها هم شده است. این کراس اوور ژاپنی با قیمت پایهٔ ۲۳,۳۳۰ دلاری، پایین تر از میانگین قیمتی ۳۶ هزار دلاری خودروهای صفرکیلومتر بازار ایالات متحده قرار می گیرد اما درعین حال در داخل آن هیچ نشانی از قیمت پایین یا اقداماتی برای کاهش هزینه دیده نمی شود. داوران همچنین ارگونومی کیکس را هم بررسی کرده دسترسی آسان به همه چیز و دید عالی به اطراف آن را تحسین کرده اند.

تویوتا رافور

بهترین کابین های سال 2019 به انتخاب Wards Auto

تویوتا رافور پرفروش ترین کراس اوور بازار ایالات متحده است و کابین ماجراجویانهٔ نسل جدید آن قطعاً محبوبیت این ماشین را در بین خریداران کراس اوورهای کامپکت افزایش خواهد داد. نمونهٔ موردبررسی در این رقابت نسخهٔ هیبریدی تیپ لیمیتد است که در داخل از ویژگی های پریمیومی مثل غربیلک فرمان چرمی، پنج پورت USB نورپردازی آبی رنگ، سیستم صوتی پریمیوم و سطوح نرم برخوردار است.

ولوو V۶۰

بهترین کابین های سال 2019 به انتخاب Wards Auto

در استیشن ولوو V۶۰ ویژگی های قدیمی دوباره جدید شده اند به گونه ای که اولین نگاه به کابین این ماشین، خاطرات خودروهای چند دههٔ پیش را به یاد می آورد. این احساس سه سال پیش در کراس اوور بزرگ XC۹۰ هم وجود داشت که زبان طراحی داخلی جدید ولوو را معرفی کرد و در بین ۱۰ کابین برتر آن سال جای گرفت. به طورکلی متریال و الگوهای ترکیب شده در داخل V۶۰ فضایی را ایجاد کرده اند که هم دل باز و هم محفوظ احساس می شود.