پورشه کاین S کوپه ۲۰۲۰ با قدرت می آید!

  1. پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۱۱ (۱ سال،۴ ماه قبل)
پورشه کاین S کوپه 2020 با قدرت می‌آید!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

خانواده ی پورشه کاین کوپه پرجمعیت تر خواهد شد زیر این خودروساز آلمانی نسخه ی جدیدی از آن با پسوند S را معرفی کرده است.

این نسخه که در جایگاهی بین مدل های استاندارد و توربو قرار خواهد گرفت از پیشرانه ی ۶ سیلندر ۲.۹ لیتری توئین توربو با قدرت ۴۳۴ اسب بخاری و گشتاور ۵۵۰ نیوتون متری استفاده می کند. پیشرانه ی ذکر شده به یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک متصل شده و نیرو را به هر چهار چرخ می فرستد. این پیشرانه باعث می شود پورشه کاین S کوپه در عرض ۵ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعت ۲۶۳ کیلومتر در ساعت را ثبت نماید.

این خودرو در آمریکا از رینگ های ۲۰ اینچی و سقف شیشه ای پانورامیک برخوردار خواهد بود. از دیگر ویژگی های برجسته ی این شاسی بلند کوپه می توان به صندلی های اسپورت جلو با تنظیم برقی در ۸ جهت، صندلی عقب دونفره و پکیج اسپورت کرونو اشاره کرد.

پورشه کاین S کوپه 2020 با قدرت می آید!

مدل اروپایی کمی متفاوت بوده اما همچنان از رینگ های ۲۰ اینچی، سقف پانورامیک و پکیج اسپورت کرونو برخوردار است. مشتریان همچنان شاهد دستیار پارک، سیستم فرمان حساس به سرعت و سیستم مدیریت سیستم تعلیق فعال پورشه خواهند بود.

پورشه کاین S کوپه 2020 با قدرت می آید!

مشتریان در هر دو بازار قادر به سفارش سه پکیج اسپورت سبک وزن خواهند بود. این پکیج ها شامل برخی ویژگی های سفارشی همچون سقف فیبر کربنی و رینگ های ۲۲ اینچی فورج کاری شده هستند. زمانی که هر سه پکیج باهم سفارش داده شوند، شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت کاین S کوپه یک دهم ثانیه کاهش می یابد.

پورشه کاین S کوپه 2020 با قدرت می آید!

پورشه در حال حاضر سفارش ها برای این خودرو را دریافت کرده و عرضه ی آن را از فصل پاییز شروع خواهد کرد. قیمت این خودرو از ۸۸۶۰۰ دلار آغاز می شود و ۱۲۵۰ دلار نیز باید به خاطر هزینه های تحویل به آن اضافه کرد.

پورشه کاین S کوپه 2020 با قدرت می آید!