کتاب منحصربه فرد و گران قیمت بنتلی

  1. جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۹:۳۴ (۱ سال،۴ ماه قبل)
کتاب منحصربه‌فرد و گران‌قیمت بنتلی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بنتلی در جشن صدسالگی برند خود از کتابی عظیم و البته گران قیمت رونمایی کرده است. این کتاب منحصربه فرد وزنی برابر با ۲۹.۹ کیلوگرم دارد و عنوان آن آثار سده بنتلی است.

در این کتاب داستان افراد و خودروهای مختلفی از این برند در ۸۰۰ صفحه گردآوری شده است. این کتاب ارزشمند و منحصربه فرد که جزئیات یک قرن از تاریخ این شرکت را بیان می کند در سه نسخه متفاوت قابل خریداری می باشد. هر نسخه از پوششی خاص برخوردار است و در قابی دست ساز نیز جای می گیرد.

نسخه Centenary پوششی از چرم خاص بنتلی پوشیده شده که مشابه چرم لوازم بنتلی است. این نسخه در ۵۰۰ شمارگان منتشر می شود.

کتاب منحصربه فرد و گران قیمت بنتلی

نسخه منحصربه فردتر مولینیر در صد شمارگان را می توان از ۱۷ طیف مختلف و از جنس چرم با کیسی آلومینیومی انتخاب کرد. در داخل این کیس دست ساز که از همان جنس موتورهای خودروهای بنتلی است از قسمتی از تایر سمت چپ و جلوی بنتلی اسپید ۸ برنده مسابقات لمانز سال ۲۰۰۳ نیز استفاده شده است!

کتاب منحصربه فرد و گران قیمت بنتلی

خریداران این نسخه یک تور بازدید رایگان از کارخانه و یک شب اقامت در هتل ۵ ستاره کافه رویال لندن را نیز دریافت خواهند نمود. علاوه بر این در صفحات ابتدایی این دو نسخه مجموعه ای از تصاویر و اطلاعات مربوط به خود شما به عنوان خریدار محصولات بنتلی و نکات مهمی در مورد مالکیت شما بر محصولات بنتلی نیز افزوده می شود تا هر خریدار نیز بخشی از تاریخچه کتاب خریداری شده توسط خود باشد.

کتاب منحصربه فرد و گران قیمت بنتلی

نسخه سوم محدودترین نسخه بوده و تنها ۷ جلد از آن در سراسر جهان به فروش خواهد رسید این نسخه که Carat نام دارد با الماس مزین شده و با قیمتی ۲۶۰ هزار دلاری، گران ترین کتاب خودروی جهان خواهد بود.

کتاب منحصربه فرد و گران قیمت بنتلی