انتشار تیزرهای رسمی ب ام و سری ۱ جدید

  1. جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۴:۰۹ (۱ سال،۴ ماه قبل)
انتشار تیزرهای رسمی ب‌ام‌و سری 1 جدید
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

با نزدیک شدن زمان رونمایی نسل جدید سری ۱، ب ام و اقدام به انتشار تیزرهای رسمی این خودرو در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی کرده است.

در تصاویری که توسط پیج فیس بوک ب ام و فرانسه منتشر شده شاهد حذف کامل پوشش استتاری این هاچبک آلمانی هستیم. برای اولین بار می توانیم نمای جلوی این خودرو را مشاهده کنیم. سری ۱ جدید در مقایسه با نسل پیشین خود از چراغ های جلوی جدید، سپر متفاوت، خیزهای عضلانی روی کاپوت و جلوپنجره ی بزرگ تر سود می برد.

با توجه به عناصر مشکی و تریم اسپورت می توان گفت تیزر منتشر شده احتمالاً به نسخه ی M۱۳۵i xDrive تعلق دارد. این هاچبک داغ رقیب خودروهایی همچون آئودی S۳ اسپورت بک و مرسدس-ای ام جی A۳۵ خواهد بود. ظاهراً پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی X۲ M۳۵i در این خودرو بکار خواهد رفت. این قلب آهنین در برادر قدبلند سری ۱ جدید خروجی ۳۰۶ اسبی و گشتاور ۴۵۰ نیوتون متری دارد.

انتشار تیزرهای رسمی ب ام و سری 1 جدید

تصاویر تیزری دیگری نیز توسط پیج فیس بوک ب ام و منتشر شده که در آن یک پروتوتایپ استتار شده با استیکرهای متمایز را مشاهده می کنیم.

انتشار تیزرهای رسمی ب ام و سری 1 جدید

در همین تصاویر می توانیم نگاهی هم به کابین خودرو داشته باشیم که مهندسان پوشش و کاور روی داشبورد را برداشته و پشت آمپرهای دیجیتال نمایان می شوند. این پشت آمپرها برخی عملکردها را فراهم کرده و اطلاعات گوناگونی همچون جهت ناوبری را در معرض دید راننده قرار می دهند. طراحی کلی کابین از نسل جدید سری ۳ الهام گرفته است.

انتشار تیزرهای رسمی ب ام و سری 1 جدید

انتظار می رود نسل جدید ب ام و سری ۱ بیست و هفتم می و در رویدادی ویژه معرفی شود. معرفی عمومی این خودرو در ماه سپتامبر و نمایشگاه خودروی فرانکفورت خواهد بود و فروشش نیز پیش از پایان سال جاری میلادی آغاز خواهد شد.

انتشار تیزرهای رسمی ب ام و سری 1 جدید