فراخوان هوندا CR-V به خاطر مشکل ایربگ

  1. یکشنبه ۵ خرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۰۴ (۱ سال،۴ ماه قبل)
فراخوان هوندا CR-V به خاطر مشکل ایربگ
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هوندا CR-V ۲۰۱۹ در آمریکا به خاطر مشکلی که در کیسه هوای راننده وجود داشته فراخوان می شود. احتمال دارد این کیسه هوا به صورت غیرمنتظره باز شود.

در کل تعداد ۱۱۸۵۹۸ دستگاه از این خودروها به نمایندگی های هوندا مراجعه خواهند کرد. خودروهای یاد شده در تاریخ های ۳ اکتبر ۲۰۱۸ تا ۱ آوریل ۲۰۱۹ ساخته شده اند. NHTSA در بیانیه ای که منتشر کرده آورده است:

هسته ی فلزی غربیلک فرمان شاید در اثر آسیب های وارده سوراخ شود و این امر می تواند به صورت بالقوه کیسه هوای راننده را غیرفعال کرده و یا اینکه آن را بدون ایجاد هشدار باز کند.

هم کیسه هوای غیرفعال و هم کیسه هوایی که به صورت غیرمنتظره باز می شود احتمال جراحت راننده را افزایش می دهد. تا اواسط ماه می این خودروساز ژاپنی ۴۱ کلیم گارانتی را دراین باره دریافت کرده است.

هوندا قبلاً راه حل این مشکل را پیدا کرده و تکنسین های شرکت یک پوشش محافظتی را روی هسته ی غربیلک فرمان نصب خواهند کرد و درعین حال اتصالات و سیم های مربوطه را تعویض خواهند نمود. واضح است که تمامی این مراحل بدون دریافت هزینه انجام می شود. افرادی هم که این مشکل را با پرداخت هزینه حل کرده اند با مراجعه به مراکز مشخص شده هزینه ی مربوطه را دریافت خواهند نمود.

فراخوان هوندا CR-V به خاطر مشکل ایربگ

نمایندگی های هوندا قبلاً درباره ی این فراخوان اطلاعات مربوطه را دریافت کرده اند و هوندا هم از هشتم جولای با فرستادن ایمیل با مالکان CR-V از آن ها خواهد خواست به نمایندگی مجاز این شرکت مراجعه کنند.

فراخوان هوندا CR-V به خاطر مشکل ایربگ

این قطعات مشکل دار توسط شرکت اتولیو ساخته شده اند بنابراین این مشکل ارتباطی به فراخوان کیسه های هوای تاکاتا ندارد.

فراخوان هوندا CR-V به خاطر مشکل ایربگ