نسل جدید فولکس واگن گلف R فاقد حالت دریفت

  1. دوشنبه ۶ خرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۲۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
نسل جدید فولکس‌واگن گلف R فاقد حالت دریفت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مقامات فولکس واگن تأیید کرده اند نسل جدید گلف R و GTI را در آمریکا عرضه خواهند کرد. به این ترتیب نسخه های استاندارد و معمولی هشتمین نسل گلف شانسی برای حضور در این بازار ندارند.

البته جاست کاپیتو مدیر خودروهای پرفورمنس فولکس واگن تأیید کرده نسل جدید گلف R فاقد حالت دریفت و سیستم فرمان پذیری تمام چرخ ها خواهد بود. این در صورتی است که رقبای مشهور گلف همچون فورد فوکوس RS و رنو مگان RS از چنین ویژگی هایی سود می برند.

این مدیر ارشد در مصاحبه با تاپ گیر خاطرنشان ساخته نسل آتی گلف R فاقد حالت دریفت خواهد بود. نسل سوم فوکوس RS به خاطر وجود چنین سیستمی بسیار مشهور شده بود. او درباره ی رقیب آمریکایی گلف R گفته است:

نسل جدید فولکس واگن گلف R فاقد حالت دریفت

در فوکوس RS هیجان رانندگی بر هر چیزی ارجح بوده است. حالت دریفت یک تکنولوژی ای است که از سیستم های رانندگی مورداستفاده ی فورد گرفته شده است؛ اما این موضوع درباره ی ما صدق نمی کند.

همچنین سیستم فرمان پذیری چهار چرخ که رنو مگان RS از آن برخوردار است در هاچبک داغ و جمع وجور ژرمن ها حضور نخواهد داشت. این خودرو احتمالاً دارای سیستم چهار چرخ محرک خواهد بود. کاپیتو دراین باره نیز می گوید:

این سیستم برای خودرویی با ابعاد گلف ضروری نیست.

اگرچه این نظرات برای طرفداران یک هاچبک پرفورمنس اصلاً خوشایند نیست اما کاپیتو تأیید کرده نسل جدید گلف R قدرت بیشتری در مقایسه با نسل فعلی خواهد داشت. بد نیست بدانید نسخه ی آمریکایی این خودرو هم اکنون از پیشرانه ی ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۷۶ اسب بخاری و گشتاور ۳۸۰ نیوتون متری استفاده می کند.

نسل جدید فولکس واگن گلف R فاقد حالت دریفت

خب نسل جدید این خودرو چه زمانی تولید خواهد شد؟ فعلاً اطلاعات چندانی در دست نیست اما مطمئنیم گلف R جدید سال آینده رونمایی خواهد شد. معرفی نسخه استاندارد این خودرو در اکتبر سال جاری انجام می شود.

نسل جدید فولکس واگن گلف R فاقد حالت دریفت