TT کوانتوم، اولین خودروی آئودی با روش فروش آنلاین

  1. چهارشنبه ۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۲:۲۶ (۱ سال،۳ ماه قبل)
TT کوانتوم، اولین خودروی آئودی با روش فروش آنلاین
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بازنشسته شدن آئودی TT آن گونه که ما می دانیم دیگر یک شایعه نیست زیرا برام شات مدیرعامل ارباب حلقه ها این خبر را هفته پیش تأیید کرده است.

اما این روند طی یک شب رخ نخواهد داد بنابراین طرفداران TT شانس زیادی برای خرید کوپه یا رودستر کوچک آئودی خواهند داشت. به نظر می رسد سفارش مدل سفارشی کوانتوم گِری ادیشن یک فرصت خوب برای خرید TT است. همچنین با سقف تولید ۹۹ دستگاهی، این خودرو در آینده باارزش تر نیز خواهد شد.

همچنین فرایند خرید این خودرو آسان تر از هر زمان دیگری است چراکه TT کوانتوم گری ادیشن اولین خودروی آئودی است که منحصراً به صورت آنلاین به فروش خواهد رسید.

این خودروی تولید محدود منحصراً در آلمان و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا عرضه خواهد شد. این برنامه ی فروش آنلاین آزمایشی توسط نمایندگی های آئودی پشتیبانی شده و به مشتریان اجازه می دهد پیشنهادهای خرید خودرو را کاملاً بررسی کرده و سپس اقدام به خرید نمایند. اگر خریداران تصمیم قطعی را بگیرند خودرو را در زمان و مکانی که انتخاب می کنند تحویل خواهند گرفت.

TT کوانتوم، اولین خودروی آئودی با روش فروش آنلاین

این خودرو را همچنین می توان با پلاک موردعلاقه سفارش داد. این پروژه همچنین شامل Live Consultation است. این سرویس خریدار را به مشاوری متصل می کند که از تکنولوژی واقعیت مجازی برای ارسال تصاویر زنده به مشتری از داخل کابین خودرو استفاده کرده است.

TT کوانتوم، اولین خودروی آئودی با روش فروش آنلاین

آئودی TT کوانتوم گری ادیشن بر پایه ی نسخه ی ۴۵ TFSI کواترو S ترونیک بنا شده است. به این ترتیب خودروی موردبحث دارای پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی بنزینی با قدرت ۲۴۵ اسب بخاری و گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه و سیستم چهار چرخ محرک می باشد. نسخه ی کوپه ی TT با این قوای محرکه ی شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۵.۲ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

قیمت این خودرو در آلمان از ۶۲۳۰۵ یورو آغاز شده و منحصراً با کابینی دارای پکیج طراحی قرمز عرضه می شود.