رؤیت نسخه پرفورمنس آئودی E-Tron

  1. پنجشنبه ۹ خرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۲۸ (۱ سال،۳ ماه قبل)
رؤیت نسخه پرفورمنس آئودی E-Tron
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

آئودی E-Tron پاییز سال پیش معرفی شد و به نظر می رسد این خودروساز در حال آماده سازی نسخه ی پرفورمنس شاسی بلند خود می باشد.

این خودروی پرفورمنس که در زمان تست های پیست نوربرگ رینگ مشاهده شده از طراحی آشنا به همراه برخی تغییرات مناسب سود می برد.

در نمای جلوی پروتوتایپ های مشاهده شده سپری متفاوت با عناصر زاویه دار نصب شده اند که هوا را به سمت ورودی ها هدایت می کنند. احتمالاً این هوای خنک به سمت سیستم ترمز قوی تر هدایت می شود.

رؤیت نسخه پرفورمنس آئودی E-Tron

تغییرات زیادی در بدنه ی E-Tron اعمال نشده اما نسخه های پیش تولیدی موردبحث از رینگ های سبک وزنی استفاده می کنند که احتمالاً با لاستیک های پهن تری همراه شده اند. نهایتاً باید به سپر عقب اصلاح شده و دیفیوزری جدید با دو تیغه اشاره کرد.

اگرچه هیچ چیزی به صورت رسمی تأیید نشده اما آئودی می تواند از قوای محرکه ی کانسپت E-Tron اسپورت بک ۲۰۱۷ در این خودرو سود ببرد. کانسپت یاد شده از سه پیشرانه سود برده که یکی از آن ها در جلو و دوتای دیگری در عقب نصب شده بودند. این خودروساز گفته بود کانسپت خود از پیکربندی ای استفاده می کند که می توان آن را در محصولات آتی نیز بکار برد.

رؤیت نسخه پرفورمنس آئودی E-Tron

اگر قوای محرکه ی کانسپت اسپورت بک در این خودرو بکار رود انتشار قدرت ۴۲۹ اسب بخاری را خواهیم داشت. البته احتمالاً این خروجی در حالت بوست بیشتر به ۴۹۶ اسب بخار افزایش خواهد یافت.

رؤیت نسخه پرفورمنس آئودی E-Tron

به این ترتیب نسخه پرفورمنس E-Tron افزایش قدرت قابل توجهی در مقایسه با نسخه استاندارد خود که از دو پیشرانه الکتریکی با قدرت ۳۵۵ اسبی (قدرت ۴۰۲ اسب بخاری در حالت بوست) استفاده می کند خواهد داشت. انتظار می رود شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت این شاسی بلند الکتریکی نیز بسیار بهتر از شتاب ۵.۵ ثانیه ای مدل استاندارد باشد.

رؤیت نسخه پرفورمنس آئودی E-Tron

گفته می شود این خودرو سال آینده و با پسوند S یا RS رونمایی خواهد شد.