رنگ ویژه ب ام و M۲ کامپتیشن با بهایی گزاف!

  1. جمعه ۱۰ خرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۰۱ (۱ سال،۳ ماه قبل)
رنگ ویژه ب‌ام‌و M2 کامپتیشن با بهایی گزاف!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

با قیمت پایه ی ۵۸۹۰۰ دلاری، ب ام و M۲ کامپتیشن کوپه در حال حاضر ارزان ترین مدل M در آمریکاست. این خودرو در خط درگ کاملاً توانا بوده و یکی از گزینه های بسیار خوب در مرز قیمتی زیر ۶۰ هزار دلار است. البته برخی آپشن ها برای این خودرو وجود دارند که کاملاً قیمت M۲ کامپتیشن را بالا می برند.

یک پست جدید منتشر شده توسط بیمر پست نشان می دهد این خودرو خاص تر از همیشه شده است. یکی از خریداران این کوپه آلمانی رنگ آبی متالیک سان مارینو را سفارش داده که ۲۴۸۰۰ دلار قیمت دارد! دو آپشن دیگر سفارش داده شده توسط این خریدار پکیج Exclusive و رینگ های ۷۶۳M و لاستیک ها می باشند.

برای اینکه درک بهتری از قیمت بالای رنگ بدنه ی این خودرو داشته باشید باید گفت شما می توانید با این پول ۵ بار پوشش بسیار باکیفیتی را روی بدنه بکشید. یا هم می توانید یک دستگاه هوندا سیویک Si صفرکیلومتر را بخرید که قیمت پایه ی ۲۴۳۰۰ دلاری دارد. دیگر گزینه ی مدنظر می تواند ارتقای افترمارکتی M۲ و سفارش مجموعه های سیستم تعلیق، رینگ ها، اگزوز، نرم افزار جدید ECU و… باشد.

یک جست وجوی کوتاه نشان می دهد دلیل قیمت بالای این رنگ نیاز به انتقال بدنه ی خودرو از کارخانه به لایپزیک است تا این رنگ سفارشی در آنجا پاشیده شود. وقتی که این فرایند انجام شد بدنه ی خودرو به کارخانه بازگردانده می شود و روند مونتاژ ادامه می یابد. پس قیمت این رنگ تنها به خاطر خاص بودنش نیست بلکه هزینه های انتقال و لجستیک را نیز در برمی گیرد.