انتقال مقر اصلی اینفینیتی از هنگ کنگ به ژاپن

  1. شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
انتقال مقر اصلی اینفینیتی از هنگ‌کنگ به ژاپن
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پس از اعلام توقف تولید خودرو در بریتانیا در سال جاری و خروج از بازار اروپای غربی در سال ۲۰۲۰، اینفینیتی همچنان به خبرسازی و تغییرات قابل توجه خود ادامه می دهد.

نیسان اخیراً اعلام کرده مقر بازوی لوکس خود را دوباره از هنگ کنگ به ژاپن انتقال می دهد. مقر این کمپانی از سال ۲۰۱۲ تاکنون در هنگ کنگ بوده است. دلیل انتقال مقر اینفینیتی به هنگ کنگ در آن زمان بررسی بهتر بازار ژاپن و تکامل هویت خاص برند اعلام شده بود. مقر کنونی اینفینیتی در هنگ کنگ حدود ۱۸۰ کارمند دارد.

حرکت جدید این خودروساز به خاطر راندمان بهتر و افزایش همکاری با کمپانی مادر یعنی نیسان صورت می گیرد زیرا اینفینیتی در سه سال آینده محصولات خود را الکتریکی خواهد کرد. با توجه به برنامه ی استراتژیک جدیدی که طراحی شده، اینفینیتی مقرهای جهانی خود را از هنگ کنگ به یوکوهامای ژاپن انتقال خواهد داد. مقر نیسان نیز در یوکوهاما قرار دارد.

انتقال مقر اصلی اینفینیتی از هنگ کنگ به ژاپن

در بیانیه ی منتشر شده آمده است:

انتقال مقر اصلی اینفینیتی از هنگ کنگ به ژاپن

تغییر مکان شرکت باعث یکپارچگی بیشتر طراحی، تحقیق و توسعه جهانی و عملکردهای اینفینیتی در ژاپن می شود. این ارتباط حیاتی است زیرا اینفینیتی در حال آماده شدن برای عرضه خودروهای الکتریکی است. انتظار می رود این تغییر مکان باعث افزایش راندمان شرکت در صنعتی بسیار رقابتی شود.

نیسان می گوید اینفینیتی همچنان به عملکرد مستقل و توسعه ی محصولات منحصربه فرد و لوکس خود ادامه خواهد داد و درعین حال با استفاده از پلتفرم ها، تکنولوژی ها و… مشترک با نیسان راندمان بهتری خواهد داشت.

البته تغییری در سیاست های این خودروساز در آمریکای شمالی و چین به عنوان بزرگ ترین بازارهای خود اعمال نخواهد شد. این برند لوکس منابع بیشتری برای شاسی بلندهای خود در آمریکای شمالی تدارک خواهد دید و ۵ خودروی جدید را در طول ۵ سال آینده وارد بازار چین خواهد کرد. اینفینیتی همچنین در این بازارها اقدام به بهبود کیفیت فروش و ارزش باقی مانده ی محصولات خود خواهد کرد.

انتقال مقر اصلی اینفینیتی از هنگ کنگ به ژاپن

در آینده نیز شاهد عرضه ی محصولات الکتریکی شده و توقف تولید خودروهای دیزلی اینفینیتی خواهیم بود.

انتقال مقر اصلی اینفینیتی از هنگ کنگ به ژاپن