جیپ گلادیاتور ۱۰۰۰ اسب بخاری، هدیه هنسی به طرفداران!

  1. شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۵:۱۲ (۱ سال،۴ ماه قبل)
جیپ گلادیاتور 1000 اسب بخاری، هدیه هنسی به طرفداران!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

فیات-کرایسلر برنامه ای برای تولید جیپ گلادیاتور هلکت ندارد اما این امر باعث نشده سایر شرکت ها چنین ایده ای را عملی نکنند. این پیکاپ شکل گرفته بر پایه ی شاسی بلند نمادین رانگلر تازه در اول راه خود بوده ولی قبلاً نمونه های هلکت آن رؤیت شده اند. البته جدیدترین نسخه ی این پیکاپ تغییرات بسیار زیادی داشته چراکه قدرت ۷۰۷ اسب بخاری در روزگار کنونی کاملاً متوسط به نظر می رسد! طبیعتاً این هیولای جذاب محصول هنسی بوده و می توان آن را اولین گلادیاتور ۱۰۰۰ اسب بخاری روی زمین دانست.

این پیکاپ هنسی ماکسیموس ۱۰۰۰ نام داشته و در بطن آن پیشرانه ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری هلکت جای گرفته است. هنسی از پکیج ارتقای HPE۱۰۰۰ خود استفاده کرده و از آنجایی که گلادیاتور تنها با پیشرانه هلکت کامل نبوده بنابراین ECU، رادیاتور و سیستم سوخت رسانی هم ارتقا یافته اند. یک سیستم اگزوز جدید از جنس فولاد ضدزنگ نیز تضمین کننده ی تنفس خوب پیشرانه بوده و اگرچه ما هنوز ویدئویی از ماکسیموس را ندیده ایم اما انتظار می رود غرش های آن کاملاً ترسناک باشد.

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، ظاهر گلادیاتور هم تغییر یافته است. هنسی از سیستم تعلیق متفاوتی استفاده کرده که ارتفاع پیکاپ آمریکایی را بالا برده و زیر آن نیز رینگ های ۲۰ اینچی سفارشی و لاستیک های آفرود بی اف گوودریچ KD قرار گرفته اند. سپرهای جلو و عقب متمایز به همراه چراغ های LED نیز جزو دیگر تغییرات ظاهری ماکسیموس ۱۰۰۰ می باشند.

جیپ گلادیاتور 1000 اسب بخاری، هدیه هنسی به طرفداران!

همه چیز عالی به نظر می رسد اما همان گونه که حدس می زنید، خریداری یک گلادیاتور ۱۰۰۰ اسب بخاری آسان نیست. در ابتدا باید بودجه ای ۲۰۰ هزار دلاری را در نظر بگیرید اما هنسی اعلام نکرده که این مبلغ شامل قیمت گلادیاتور هم می باشد یا تنها بهای پکیج در نظر گرفته شده است.

جان هنسی گفته است:

جیپ گلادیاتور 1000 اسب بخاری، هدیه هنسی به طرفداران!

مشتریان ما خواهان خودروهایی منحصربه فرد و قدرتمند هستند که بتوانند تجربه ی رانندگی هیجان انگیز و جذاب را در جاده و آفرود ارائه کنند.

دومین و شاید چالش برانگیزترین نکته به سقف تولید این هیولا مربوط می شود. تنها ۲۴ دستگاه از ماکسیموس تولید خواهد شد که تضمین کننده ی کمیاب بودن خودرو است. تولید این خودرو از جولای آغاز می شود و هدف هنسی تولید دو دستگاه از آن در هر ماه است.