به روزرسانی های تویوتا سیِ نا مدل سال ۲۰۲۰

  1. شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۷:۰۶ (۱ سال،۳ ماه قبل)
به‌روزرسانی‌های تویوتا سیِ‌نا مدل سال 2020
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تویوتا سیِ نا برای مدل سال ۲۰۲۰ خود به روزرسانی های کوچکی داشته که مهم ترین آن ها اضافه شدن نسخه ی سفارشی نایت شید ادیشن است. این خودرو در تریم های SE و SE پریمیوم و مدل های دیفرانسیل جلو یا چهار چرخ محرک عرضه می شود.

این مدل سفارشی ۷۰۰ دلار گران تر بوده و دارای عناصر تیره رنگ در جلوپنجره، دستگیره درب ها، پوشش آینه های جانبی، اسپویلر و لوگوها می باشد.

از دیگر ویژگی های سیِ نا نایت شید ادیشن می توان به رینگ های ۱۸ اینچی مشکی در نسخه های چهار چرخ محرک و رینگ های ۱۹ اینچی در مدل های دیفرانسیل جلو اشاره کرد. این خودرو با چهار رنگ بدنه ی مشکی میدنایت، نقره ای، سفید و قرمز عرضه می شود. داخل کابین نیز می توان هر رنگی را انتخاب کرد به شرطی که آن رنگ مشکی باشد!

به روزرسانی های تویوتا سیِ نا مدل سال 2020

یک صفحه نمایش ۴.۲ اینچی TFT نیز بین پشت آمپرها قرار گرفته است. استفاده از مواد سرکوب کننده ی صدای بهتر و برخی اصلاحات کوچک نیز جزو دیگر تغییرات این مینی ون ژاپنی هستند.

به روزرسانی های تویوتا سیِ نا مدل سال 2020

پکیج SE این خودرو دارای دستیار پارک عقب و سیستم صوتی انتیون، ناوبری دینامیک و بسته اپلیکیشن های متنوع می باشد. این پکیج به صورت استاندارد در مدل SE پریمیوم چهار چرخ محرک بکار رفته ولی در مدل SE چهار چرخ محرک به صورت سفارشی در دسترس است. مونروف برقی و آفتاب گیر نیز به صورت استاندارد در مدل اول و به صورت سفارشی در مدل دوم عرضه می شود.

به روزرسانی های تویوتا سیِ نا مدل سال 2020

به غیر از این ها شاهد همان تویوتا سیِ نای جادار، منعطف و مجهز هستیم. این خودرو همچنان از پیشرانه ی ۶ سیلندر و گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک قبلی استفاده کرده و بسته ی ایمنی تویوتا همچنان به صورت استاندارد در آن دیده می شود.

به روزرسانی های تویوتا سیِ نا مدل سال 2020

قیمت این خودرو از ۳۱۴۱۵ دلار آغاز و به ۴۴۳۱۰ دلار می رسد که این قیمت شامل هزینه های تحویل و مالیات نیست.

به روزرسانی های تویوتا سیِ نا مدل سال 2020