کمپر خانه به دوش لادا مخصوص افرادی با بودجه کم!

  1. یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۰۸ (۱ سال،۳ ماه قبل)
کمپر خانه‌به‌دوش لادا مخصوص افرادی با بودجه کم!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این کمپر کوچک و جذاب توسط شرکتی روسی با نام لوکس فرم ساخته شده است. تخصص این شرکت در ساخت ماژول های کمپینگ جداشدنی و ون های جمع وجور لادا گرانتا می باشد. این خودروی ساب کامپکت اهل اروپای شرقی را به عنوان خودرویی کوچک می شناسند اما پایه و اساس این کمپر جالب نسخه ی پیکاپ گرانتا با فریم زیرین آن است. به هر حال نیمه ی جلویی خودرو از گرانتا قرض گرفته شده درحالی که بخش عقب از ساختار فریم با سیستم تعلیق فنری استفاده می کند.

بنا به گفته ی سازنده ی این کمپر، طراحی جمع وجور لادا همه ی موارد ضروری برای لذت بردن دو نفر از آخر هفته ی جذاب را فراهم می کند که موضوع خوبی است چراکه خودرو ظرفیت حمل دو نفر را دارد. خودروی موردبحث فضای نشیمنی با طول ۲۱۷۸ میلی متری، ارتفاع ۱۵۵۸ میلی متری و پهنای ۱۶۴۸ میلی متری داشته و از بخش قابل انعطاف نیز سود می برد. با اضافه شدن بخش جلویی کمپر، این لادا طول ۵ متری خواهد داشت.

فضای نشیمن این کمپر دوست داشتنی شامل بخشی برای آشپزخانه با اجاق و سینک، دستشویی و حمامی کامل با دوش و سینک می باشد. آب موردنیاز نیز از تانک گرم شونده ی ۷۰ لیتری تأمین شده و تانک ۴۵ لیتری نیز برای فاضلاب در نظر گرفته شده است. تانک های اضافی و خروجی برق نیز تعبیه شده اند.

کمپر خانه به دوش لادا مخصوص افرادی با بودجه کم!

لوکس فرم همچنین این کمپر کوچک را در تریم های ارزان تر با تجهیزات کمتر هم عرضه می کند. فعلاً قیمت رسمی این خانه به دوش جالب اعلام نشده اما چنین خودرویی می تواند قیمت ۱۷۵۰۰ تا ۲۷۵۰۰ دلاری داشته باشد. زمان دقیق تولید خودرو مشخص نیست اما احتمالاً در آینده ای نزدیک شاهد تولید آن خواهیم بود.

کمپر خانه به دوش لادا مخصوص افرادی با بودجه کم!