اولین تیزرها از کیا کادنزا فیس لیفت

  1. شنبه ۱۸ خرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۴۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
اولین تیزرها از کیا کادنزا فیس‌لیفت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

کیا کادنزا ۲۰۱۷ برای اولین بار در مارس ۲۰۱۶ وارد بازار آمریکا شد و نسبت به نسل قبلی خود کاملا بهبود یافته بود. جادارتر، زیباتر و کم مصرف تر از همیشه عبارت هایی بود که درباره ی کادنزای جدید بکار برده می شد. حالا کره ای ها تصمیم گرفته اند تا نسخه ی تازه نفس این خودرو را عرضه کنند اما این رویداد برای اولین بار در وطن کادنزا رخ خواهد داد. به همین خاطر اولین تیزرها از کادنزا فیس لیفت منتشر شده اند.

این سدان شیک در کشور خود از نام K۷ استفاده کرده و دومین نسل آن اواخر ژانویه ۲۰۱۶ وارد این بازار شده است. اولین اسکچ های طراحی و ویدئوی تیزری منتشر شده از نسخه فیس لیفت نشان از بهبودهای بصری مهم در این خودرو دارند. در نمای جلو شاهد جلوپنجره ای جدید و چراغ های نرمی هستیم که به جلوپنجره متصل هستند.

همین داستان در عقب هم برقرار است جایی که چراغ های بازنگری شده توسط نواری نورانی به یکدیگر متصل شده اند. به نظر می رسد چراغ های جلو و عقب کادنزا فیس لیفت از نوع LED هستند.

اولین تیزرها از کیا کادنزا فیس لیفت

تصویری مبهم هم از کابین منتشر شده که خبر از تغییرات بزرگ در این بخش می دهد. در این بخش یک صفحه نمایش بزرگ تر بکار رفته و ورودی های هوا نیز درست زیر صفحه نمایش نصب شده اند. کنسول مرکزی نیز بازنگری شده و دارای پانل کنترل سیستم تهویه مطبوع می باشد. همچنین تغییراتی را می توان در اطراف اهرم تعویض دنده دید.

اولین تیزرها از کیا کادنزا فیس لیفت

کیا می گوید به زودی k۷ فیس لیفت شده را معرفی خواهد کرد و احتمالا آن را به صورت کامل در اواخر ماه جاری میلادی خواهیم دید. انتظار می رود نسخه آمریکایی کادنزا هم اواخر سال جاری در این کشور معرفی گردد.

اولین تیزرها از کیا کادنزا فیس لیفت