سه گانه سفارشی بنتلی برای گرامیداشت ۲۵ سالگی یک نمایندگی

  1. یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
سه‌گانه سفارشی بنتلی برای گرامیداشت 25 سالگی یک نمایندگی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بنتلی از سه خودروی سفارشی خود که برای گرامیداشت ۲۵ سالگی یکی از نمایندگی های مشهورش تولید شده اند رونمایی کرد.

این خودروها که خواهران نقره ای نام گذاری شده اند بر پایه ی مدل های بنتایگا، کانتیننتال GT و کانتیننتال GT کانورتیبل شکل گرفته اند.

خودروهای موردبحث توسط بخش سفارشی ساز مولینر تولید شده اند و همگی از رنگ بدنه ی نقره ای منحصربه فردی برخوردار هستند که تنها در این سه خودرو بکار رفته اند.

جدای از رنگ بدنه ی خاص، خودروهای سفارشی بنتلی دارای پکیج آئرودینامیکی هستند که شامل مواردی همچون اسپلیتر جلو، رکاب های جانبی متفاوت و دیفیوزر عقب فیبر کربنی می باشد. از دیگر ویژگی های برجسته ی این سه خودرو می توان به رینگ های ۲۲ اینچی و تریم کرومی مشکی اشاره کرد. پوشش مشکی براق کالیپرهای ترمز نیز بر خاص بودن این خودروها تأکید دارند.

سه گانه سفارشی بنتلی برای گرامیداشت 25 سالگی یک نمایندگی

همین استایل منحصربه فرد در کابین هم دیده می شود جایی که سه گانه ی بنتلی از پوشش چرم بلوگا با عناصر نقره ای رنگ سود می برند. لوگوهای خاص ۲۵ نیز روی پشت سری ها، رکاب های داخلی و… دیده می شوند.

سه گانه سفارشی بنتلی برای گرامیداشت 25 سالگی یک نمایندگی

بنتلی اشاره ای به مشخصات فنی این خودروها نکرده اما کانتیننتال GT را می توان با پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو یا ۱۲ سیلندر ۶ لیتری سفارش داد. پیشرانه ی اولی قدرت ۵۴۲ اسبی و گشتاور ۷۷۰ نیوتون متری داشته درحالی که قدرت و گشتاور و نیروگاه دوم به ترتیب ۶۲۶ اسب بخار و ۹۰۰ نیوتون متر می باشد.

بنتایگا هم علاوه بر دو پیشرانه ی یاد شده با قوای محرکه ی دیزلی و پلاگین هیبریدی نیز در دسترس است. برد این شاسی بلند در حالت الکتریکی بیش از ۵۰ کیلومتر اعلام شده است.

سه گانه سفارشی بنتلی برای گرامیداشت 25 سالگی یک نمایندگی

مدیر بنتلی بریتانیا در بیانیه ای اعلام کرده است:

سه گانه سفارشی بنتلی برای گرامیداشت 25 سالگی یک نمایندگی

ما خوشحالیم که بنتلی منچستر در حالی گرامیداشت ۲۵ سالگی خود بوده و چنین خودروهای خاصی را نیز درست در زمانی که بنتلی یک صد سالگی خود را جشن گرفته سفارش داده است.