استعفای ناگهانی مدیر طراحی لینکلن

  1. سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۰۴ (۱ سال،۳ ماه قبل)
استعفای ناگهانی مدیر طراحی لینکلن
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

آقای «دیوید وودهاوس» که از دسامبر سال ۲۰۱۳ مدیریت دپارتمان طراحی لینکلن را به عهده داشت و جانی دوباره به این برند لوکس آمریکایی بخشید به طور ناگهانی از سمت خود استعفا کرده است. با توجه به پیشرفت موفقیت آمیز طراحی محصولات لینکلن، معلوم نیست چرا وی استعفا داده که این موضوع سؤالات زیادی به وجود آورده است. آقای وودهاوس طی پستی در صفحهٔ فیس بوک خود این را تصمیم دشواری دانسته و بدون توضیح خاصی نوشته است:

پایان دادن به رابطه ای طولانی مدت با یک شرکت درست مثل پایان دادن به رابطه ای شخصی با دوستان و همکاران سخت است

شرکت لینکلن نیز از طریق سخنگوی خود این جدایی را تأیید کرده و گفته است وودهاوس تصمیم به ترک شرکت گرفته است. سخنگوی لینکلن نیز جزئیات بیشتری دراین باره نگفته است. دیوید وودهاوس کار خود در شرکت فورد را از سال ۱۹۹۹ آغاز کرده و به عنوان مدیر ارشد گروه Premier Automotive (گروه خودروسازان لوکس) منصوب شد. این گروه در آن زمان شامل برندهای لوکس فورد یعنی لینکلن، ولوو، جگوار، لندروور و آستون مارتین می شد.

استعفای ناگهانی مدیر طراحی لینکلن

سپس وی در دسامبر سال ۲۰۱۳ مدیر طراحی لینکلن شد و در ژوئن سال ۲۰۱۷ نیز در کنار سمت قبلی مدیریت طراحی استراتژیک جهانی فورد را هم بر عهده گرفت. وودهاوس در طول ریاست بر دپارتمان طراحی لینکلن با ایجاد زبان طراحی کاملاً جدیدی بنام «پرواز ساکت»، استایل محصولات برند لوکس فورد را کاملاً متحول نمود. ازجملهٔ طراحی های قابل توجه او در لینکلن می توان به کانسپت های کانتیننتال، نویگیتور و اویاتور اشاره کرد.

استعفای ناگهانی مدیر طراحی لینکلن