رندری جذاب از پیکاپ ۶ چرخ ریویان

  1. سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۵:۰۳ (۱ سال،۳ ماه قبل)
رندری جذاب از پیکاپ 6 چرخ ریویان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به سختی می توان نفوذ قوای محرکه ی الکتریکی در کلاس پیکاپ ها را باور کرد اما به نظر می رسد ریویان با خودروی جدید R۱T می خواهد چنین کاری را انجام دهد.

از زمان معرفی پیکاپ R۱T و شاسی بلند R۱S هیاهو و خبرسازی های زیادی پیرامون ریویان صورت گرفته است. این شرکت اخیراً شاهد سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری آمازون بوده و پیش از وارد کردن پیکاپ یاد شده به خط تولید ویژگی های نوآورانه ی جالبی را نیز تدارک می بیند.

از یک چیز مطمئن هستیم و آن عدم تولید نسخه ی ۶ چرخ پیکاپ R۱T است اما این دقیقاً همان کاری است که یکی از کاربران فروم مالکان ریویان انجام داده و آن طراحی یک رندر متمایز از R۱T می باشد که حاصل کار شباهت جذاب به فورد F-۱۵۰ رپتور تیون شده توسط هنسی است. قطعاً این رندر ظاهر بسیار جذابی داشته و در صورت تبدیل شدن به واقعیت طرفداران زیادی برای خود دست و پا خواهد کرد.

جدای از اضافه شدن یک اکسل و دو چرخ دیگر شاهد میله ی سفارشی در بخش جلو، چراغ های LED روی سقف، قوس های گلگیر متمایز و رینگ و لاستیک های آفرود هستیم. ابعاد بزرگ تر این خودرو می تواند به معنی استفاده از مجموعه باتری اضافی در این پیکاپ باشد که آن هم یعنی قدرت و برد بیشتر.

رندری جذاب از پیکاپ 6 چرخ ریویان

ظاهراً سه نسخه از پیکاپ R۱T تولید خواهد شد. مدل پایه دارای مجموعه باتری ۱۰۵ کیلووات ساعتی و محدوده حرکتی ۳۷۰ کیلومتری است. این خودرو قدرت ۴۰۲ اسبی و گشتاور ۵۶۰ نیوتون متری دارد. مدل بعدی که خروجی ۷۵۴ اسبی و گشتاور ۱۱۲۰ نیوتون متری خواهد داشت از یک مجموعه باتری ۱۳۵ کیلووات ساعتی و برد فراتر از ۴۸۳ کیلومتر سود خواهد برد. نهایتاً به مدل پرچم دار با قدرت ۷۰۰ اسبی و گشتاور ۱۱۲۰ نیوتون متری می رسیم که باتری بزرگ تر ۱۸۰ کیلووات ساعتی را در خود جای داده و برد بیش از ۶۴۴ کیلومتری دارد.

رندری جذاب از پیکاپ 6 چرخ ریویان