اسپرت تر شدن فیات ۵۰۰X با مدل سفارشی اوربانا ادیشن

  1. پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
اسپرت‌تر شدن فیات 500X با مدل سفارشی اوربانا ادیشن
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

فیات در آمریکا آینده ی کاملاً مشخصی ندارد اما خب این کار باعث نشده ایتالیایی ها از معرفی نسخه ی سفارشی ۵۰۰X ۲۰۱۹ با نام اوربانا ادیشن دست بکشند.

این خودرو که بر پایه ی مدل ترکینگ شکل گرفته از ظاهر منحصربه فرد با عناصر مشکی روی دستگیره درب ها، پوشش آینه های جانبی و اطراف چراغ های عقب سود می برد. چراغ های LED اسپورت و رینگ های ۱۸ اینچی مشکی نیز بر خاص بودن این خودرو تأکید دارند. نهایتاً باید به ریل های سقف و لوگوی ۵۰۰X با عناصر کوپر اشاره کنیم که جلوه دیگری به محصول فیات بخشیده اند.

فیات ۵۰۰X اوربانا ادیشن در چهار رنگ گرافیت خاکستری، سبز، سفید و مشکی در دسترس است.

تغییرات صورت گرفته در کابین خیلی چشمگیر نیستند اما خب خریداران شاهد صندلی های جدید با پوشش پارچه ای و لوگوهای مخصوص خواهند بود. کنسول مرکزی تیره رنگ و طرح متفاوت ورودی های هوا و دکمه های رادیو نیز جزو دیگر بهبودهای کابین این خودرو به شمار می رود.

فیات اطلاعات زیادی درباره ی تجهیزات این خودرو منتشر نکرده اما از جمله تجهیزات استاندارد ۵۰۰X می توان به سیستم تهویه مطبوع، صفحه نمایش ۳.۵ اینچی پشت آمپرها و صفحه نمایش ۷ اینچی اطلاعات سرگرمی مجهز به اندروید اتو و اپل کارپلی اشاره کرد. برخی آپشن های این خودرو نیز عبارت اند از صندلی های جلوی گرم شونده، سانروف پانورامیک، کروز کنترل تطبیقی، پایش نقاط کور، تشخیص مسیر عقب و هشدار برخورد از جلو.

اسپرت تر شدن فیات 500X با مدل سفارشی اوربانا ادیشن

نیروبخش این خودرو پیشرانه ی ۴ سیلندر ۱.۳ لیتری توربویی است که قدرت ۱۷۷ اسب بخاری و گشتاور ۲۸۴ نیوتون متری تولید می کند. پیشرانه ی یاد شده به گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک متصل شده است.

اسپرت تر شدن فیات 500X با مدل سفارشی اوربانا ادیشن

پکیج اوربانا ادیشن ۸۹۵ دلار قیمت داشته و بنابراین قیمت این خودرو از ۲۶۸۹۰ دلار آغاز خواهد شد.