معرفی فورد تریتوری الکتریکی در چین

  1. پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
معرفی فورد تریتوری الکتریکی در چین
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اولین خودروی الکتریکی فورد برای بازار چین آماده ی عرضه در نیمه ی دوم سال جاری می شود.

فورد تریتوری الکتریکی نسخه ی برقی از این شاسی بلند است که سال قبل در بازار چین عرضه شده بود. به عنوان یادآوری باید دانست تریتوری استاندارد اساساً نسخه ی ریبج شده ی یوشنگ ۳۳۰ است که توسط همکار جوینت ونچری فورد یعنی جیانگ لینگ موتورز ساخته می شود.

بنا به گفته ی فورد، نسخه ی الکتریکی تریتوری از برد ۳۶۰ کیلومتری برخوردار می باشد. این خودرو که برای جلب نظر خانواده های شهری جوان طراحی شده با برخی ریزه کاری های طراحی از نسخه های استاندارد متمایز می شود.

از جمله ویژگی های منحصربه فرد تریتوری الکتریکی می توان به جلوپنجره ی خاص با الگوی لانه زنبوری و تریم کوپر طلایی، دیلایت های LED، رینگ های آئرودینامیک مانند و نمای عقب فاقد خروجی های اگزوز و چراغ های LED با طرح متفاوت اشاره کرد.

معرفی فورد تریتوری الکتریکی در چین

داخل کابین این شاسی بلند بسیار شبیه مدل های استاندارد بوده اما اهرم گیربکس متفاوت و پشت آمپرهای ۱۰.۲۵ اینچی مخصوص باعث ایجاد تفاوت شده اند. یک صفحه لمسی ۱۰ اینچی هم به صورت استاندارد در تریتوری الکتریکی وجود دارد.

معرفی فورد تریتوری الکتریکی در چین

از جمله تجهیزات ایمنی این خودرو می توان به هشدار برخورد از جلو، دستیار پارک، پایش نقاط کور، هشدار خروج از مسیر، نوربالای خودکار، تشخیص علائم ترافیکی و… اشاره کرد.

معرفی فورد تریتوری الکتریکی در چین

فورد تریتوری الکتریکی توسط جیانگ لینگ موتورز مونتاژ خواهد شد و فروشش نیز از نیمه دوم سال جاری در کشور چین کلید می خورد. این شاسی بلند اولین محصول الکتریکی شده ی فورد است که تحت برنامه ی محصولات جدید فورد برای چین تولید می شود.

معرفی فورد تریتوری الکتریکی در چین

در طول ۳ سال آینده فورد بیش از ۳۰ خودروی جدید و ارتقا یافته شامل ۱۰ مدل الکتریکی شده را با برندهای خود و لینکلن در این کشور پهناور عرضه خواهد کرد.