تصویر رنو Zoe ۲۰۲۰ لو رفت؟!

  1. جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
تصویر رنو Zoe 2020 لو رفت؟!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تصویری که طبق شنیده ها نشان دهنده ی طراحی رنو Zoe ۲۰۲۰ است در فضای مجازی منتشر شده و سروصدای زیادی به پا کرده است.

اگرچه به سختی می توان باور کرد این تصویر نشان دهنده ی Zoe نونوار شده واقعی باشد اما خب فعلاً قانع شده ایم چنین تصویری حقیقت دارد.

چند وقتی است که می دانیم رنو در حال آماده سازی نسل جدید این هاچبک تمام الکتریکی بوده و همین هفته ی پیش بود که تصاویر نسخه ی پیش تولیدی آن با پوشش استتاری سنگین منتشر شد. این تصاویر جاسوسی نشان می دادند که نسل جدید Zoe از نظر طراحی تفاوت زیادی با مدل فعلی نخواهد داشت.

همان گونه که انتظار می رفت اگرچه روح خودرو خیلی تغییر نکرده اما برخی اصلاحات باعث شده اند نمای جلوی این خودرو گیراتر شود. چراغ های جلوی جدید با همراه دیلایت های LED، بخش پایینی جدید جلوپنجره و ورودی های هوای متفاوت از جمله بهبودهای ظاهری این خودرو هستند. در کل می توان گفت نمای جلوی این خودرو هدفمندتر از قبل می باشد.

تصویر رنو Zoe 2020 لو رفت؟!

تصویر رنو Zoe 2020 لو رفت؟!

تصویر رنو Zoe 2020 لو رفت؟!


گفته شده علیرغم اصلاحات بصری کم، Zoe جدید برخی به روزرسانی های جدی را در زیر پوستش تجربه خواهد کرد. این خودرو از معماری الکتریکی رنو سود خواهد برد و شاید با مجموعه باتری ای به بزرگی 50 کیلووات ساعت هم عرضه شود که برد حدود 400 کیلومتری را به ارمغان می آورد. احتمالاً این خودرو به سیستم های نوینی همچون دستیار حفظ خودرو بین خطوط و کروز کنترل تطبیقی با عملکرد توقف و حرکت هم مجهز خواهد شد.