فراخوان محدود ب ام و برای مشکل ایربگ زانو!

  1. دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۵۰ (۱ سال،۳ ماه قبل)
فراخوان محدود ب‌ام‌و برای مشکل ایربگ زانو!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اگر شما مالک یک ب ام و M۲ کامپتیشن، M۴ کوپه و کانورتیبل هستید شاید بهتر باشد این خبر را با دقت دنبال کنید چراکه این خودروها فراخوان شده اند.

NHTSA می گوید خودروهای یاد شده ی مدل ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ به همراه سایر نسخه های ارزان تر همچون ۲۳۰i، ۲۳۰i xDrive، M۲۴۰i، M۲۴۰i xDrive، ۴۳۰i، ۴۳۰i xDrive، ۴۴۰i، ۴۴۰i xDrive و ۳۳۰i xDrive اسپورت واگن ۲۰۱۹ باید در فراخوان ایمنی شرکت کنند.

در کل ۵۰۷۹ دستگاه خودرو به خاطر ماژول ایربگ معیوب فراخوان می شوند. NHTSA اعلام کرده قطعات مونتاژی ایربگ زانوی راننده و سرنشین جلو احتمال به صورت نادرستی تا شده و در جای خود قرار گرفته است. به همین خاطر این ایربگ ها شاید در زمان وقوع تصادف به طور کامل عمل نکنند و ریسک جراحت را افزایش دهند. این مشکل توسط تأمین کننده ی قطعه یعنی سیستم های ایمنی Joyson که در کشور رومانی فعالیت می کند تشخیص داده شده است.

فراخوان محدود ب ام و برای مشکل ایربگ زانو!

ب ام و به نمایندگی های خود اعلام کرده ماژول های ایربگ را بدون دریافت هزینه ای تعویض نمایند. مالکان این خودروها در هفته های آینده از چندوچون ماجرا آگاه خواهند شد و پس از طی کردن روند خاص خود، خودروهای خود را به نمایندگی های این برند خواهند برد تا قطعات یاد شده بدون دریافت هزینه ای تعویض شوند.

فراخوان محدود ب ام و برای مشکل ایربگ زانو!