رندری جذاب از آئودی A۸ هورش

  1. دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۴۷ (۱ سال،۳ ماه قبل)
رندری جذاب از آئودی A8 هورش
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تنها مشکل برای احیای نام هورش توسط آئودی “زمان” بود و حالا می توانیم حدس بزنیم این خودرو چه شکلی خواهد بود. برای اولین بار شاهد انتشار رندرهای دیجیتالی از این خودرو در فضای مجازی هستیم.

در این طرح می توانیم شاهد بدنه ای دو رنگ و رینگ هایی با طرح کلاسیک و قدیمی باشیم. این خودرو همچنین از سپر عقب متفاوت، لوگوهای ویژه روی ستون های C و بالا و پایین صندوق عقب و چراغ های بهبود یافته سود می برد.

جدای از بحث درباره ی رندرها، آئودی قبلاً برنامه های خود برای تولید نسخه ای ویژه، لوکس و باپرستیژ از سدان پرچم دار A۸ را اعلام کرده اما از اشاره به جزئیات زیاد خودداری کرده بود.

با این وجود در خبرها خوانده ایم که احتمال احیای نام هورش برای استفاده در نسخه ی لوکس تر این سدان بالاست. شاید این خودرو از پیشرانه ی ۱۲ سیلندر توئین توربو استفاده کند و نسخه ی ۸ سیلندر آن نیز کمی بعدتر معرفی شود. با توجه به مشخصات لوکس و سطح بالا از نظر پرفورمنس و ابعاد، رقابت A۸ هورش با خودروهایی همچون بنتلی فلایینگ اسپور و مرسدس-مایباخ S کلاس اجتناب ناپذیر خواهد بود.

رندری جذاب از آئودی A8 هورش

هنوز چارچوب زمانی رسمی برای معرفی این خودرو اعلام نشده اما برخی منابع خبری می گویند در سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ شاهد رخ نمایی این سدان خواهیم بود. تا آن زمان A۸ فیس لیفت شده و در نمایندگی ها عرضه خواهد شد.

رندری جذاب از آئودی A8 هورش