مرسدس GLE کوپه تاپ کار، ماجراجویی متفاوت!

  1. سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۵:۲۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
مرسدس GLE کوپه تاپ کار، ماجراجویی متفاوت!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به جرات می توان گفت زمانی که به یک مرسدس بنز آفرودر فکر بکنیم سریعاً شاسی بلند نمادین G کلاس به فکرمان خطور خواهد کرد. البته این بار داستان فرق می کند چراکه شاسی بلند GLE کوپه توسط تاپ کار به یک محصولی “متفاوت” تبدیل شده است.

این تیونر نام خودروی خود را اینفرنو  ۴×۴*۲ گذاشته است. شایان ذکر است قبلاً نام اینفرنو ۴×۴ در یک GLE کوپه ی دیگر بکار رفته است.

خب چه ویژگی هایی باعث می شود این قدبلند لوکس آلمانی این قدر خاص و متفاوت باشد؟ سپرهای مشکی، حذف جلوپنجره، نصب وینچ جلو، رکاب های جانبی متفاوت، نصب زاپاس در عقب، روف راک با نوار میله ای و لاستیک های آفرود متمایز باعث ایجاد ظاهری جذاب و خاص شده اند.

مرسدس GLE کوپه تاپ کار، ماجراجویی متفاوت!

از اینکه شما را ناامید می کنیم متأسفیم اما نمی دانیم که آیا قوای محرکه ی این شاسی بلند اسپورت هم ارتقا یافته یا نه چراکه فعلاً در خبرهای منتشر شده اشاره ای به این بخش نشده و تاپ کار گفته این فرایند فعلاً در حال پیشرفت است. همین داستان درباره ی کابین GLE کوپه هم نیز صدق می کند. البته با توجه به ظاهر خودرو فکر می کنیم احتمال دست کاری کابین نیز بالاست.

مرسدس GLE کوپه تاپ کار، ماجراجویی متفاوت!

به هر حال باید گفت نسخه ی AMG این شاسی بلند از پیشرانه ی ۸ سیلندر ۵.۵ لیتری توئین توربو با قدرت ۵۵۷ اسب بخاری و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متری استفاده می کند. در مدل S هم خروجی ۵۸۵ اسبی و گشتاور ۷۶۰ نیوتون متری را شاهد هستیم. این نیرو از طریق یک گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل می شود. چابک ترین نسخه ی GLE در عرض ۴.۲ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن نیز ۲۵۰ کیلومتر در ساعت می باشد. سفارش پکیج راننده باعث افزایش حداکثر سرعت به ۲۸۰ کیلومتر در ساعت خواهد شد.

مرسدس GLE کوپه تاپ کار، ماجراجویی متفاوت!