عطش مصرف کنندگان برای خرید مدل های فول جیپ گلادیاتور

  1. چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۱ سال،۴ ماه قبل)
عطش مصرف‌کنندگان برای خرید مدل‌های فول جیپ گلادیاتور
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بی شک جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ یکی از داغ ترین پیکاپ های بازار آمریکا بوده و این امر به خوبی خودش را در متوسط قیمت خرید چنین پیکاپ میان سایزی نشان می دهد. متوسط بهای فروش این خودرو در ماه می به حد قابل توجهی رسیده است. در اولین ماهی که گلادیاتور به صورت کامل در بازار حضور داشته ۲۵۴۸ دستگاه از این خودرو به فروش رفته و متوسط قیمتی که خریداران برای آن پرداخت کرده اند ۵۶۴۰۳ دلار بوده است.

به منظور مقایسه بد نیست بدانید بهای پایه ی اسپورت گلادیاتور ۳۳۵۴۵ دلار است درحالی که مدل مجهز لانچ ادیشن با قیمت ۶۰۸۱۵ دلار به فروش می رسد؛ به عبارت دیگر خریداران حدود ۲۳ هزار دلار بیشتر برای خرید این پیکاپ در مقایسه با نسخه ی پایه هزینه کرده اند و البته این مبلغ متوسط پرداختی حدود ۴۴۰۰ دلار کمتر از قیمت نسخه ی سفارشی لانچ ادیشن می باشد. البته این آمار و ارقام جای تعجب زیادی ندارد چراکه مشتریان برای خرید چنین مدل خیال انگیزی تعلل نکرده اند. همه ی ۴۱۹۰ دستگاه در نظر گرفته شده برای گلادیاتور لانچ ادیشن در عرض ۲۴ ساعت به فروش رسیده اند.

عطش مصرف کنندگان برای خرید مدل های فول جیپ گلادیاتور

عطش مصرف کنندگان برای خرید مدل های فول جیپ گلادیاتور

البته باید بدانید قیمت نهایی این خودرو حتی بالاتر از بهای لانچ ادیشن بوده و مدل فول کامل روبیکان با تمامی تجهیزات و آپشن ها ۶۴۱۱۰ دلار قیمت دارد. البته همه ی این ها به کنار، شما می توانید نسخه ی تیون شده ی گلادیاتور توسط هنسی با نام گلادیاتور ماکسیموس را خریداری کنید که پیشرانه ی ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری سوپرشارژردار آن قدرت ۱۰۰۰ اسب بخاری دارد. ماکسیموس تنها به تعداد ۲۴ دستگاه و با قیمت فوق العاده قابل توجه ۲۰۰ هزار دلاری ساخته خواهد شد.

عطش مصرف کنندگان برای خرید مدل های فول جیپ گلادیاتور

اما فروش ماه می یکی از رقبای گلادیاتور در بازار یعنی فورد رنجر ۷۷۵۰ دستگاه بوده و بهای متوسط خرید آن نیز حدود ۳۷ هزار دلار اعلام شده که نزدیک به ۲۰ هزار دلار پایین تر از قیمت خرید متوسط گلادیاتور می باشد.

عطش مصرف کنندگان برای خرید مدل های فول جیپ گلادیاتور

در خبر مرتبط دیگری هم باید گفت فولکس واگن هنوز هم جتا و پاسات ۲۰۱۴ را در ماه قبل برای فروش عرضه کرده است. به منظور خلاص شدن از شر این خودروها، فولکس واگن ۵ هزار دلار تخفیف برای خریداران احتمالی این خودروهای صفر اما ۵ ساله در نظر گرفته است.