گارانتی ۸ ساله باتری فولکس واگن ID

  1. پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۲۵ (۱ سال،۱ ماه قبل)
گارانتی 8 ساله باتری فولکس‌واگن ID
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

چند ماه مانده به عرضه ی رسمی فولکس واگن ID.۳ تمام الکتریکی، آلمانی ها اعلام کردند مجموعه باتری این خودرو گارانتی ۸ ساله خواهد داشت.

فولکس واگن می گوید ظرفیت باتری بکار گرفته شده در محصولات خانواده ی ID را به مدت ۸ سال یا ۱۶۰ هزار کیلومتر گارانتی می کند. این باتری ها پس از این دوره زمانی هم حداقل ۷۰ درصد ظرفیت خود را حفظ خواهند کرد.

یکی از مدیران فولکس گفته است:

گارانتی 8 ساله باتری فولکس واگن ID

هدف ما مطمئن شدن از این موضوع است که باتری های ID تا بیشترین حد ممکن کارایی دارند.

گارانتی 8 ساله باتری فولکس واگن ID

گارانتی 8 ساله باتری فولکس واگن ID


فولکس واگن ID.3 در سه نوع مدل متفاوت عرضه خواهد شد. مدل پایه دارای مجموعه باتری 45 کیلووات ساعتی و برد 330 کیلومتری بوده درحالی که مدل مجهز به باتری 58 کیلووات ساعتی با محدوده حرکتی 420 کیلومتری عرضه خواهد شد. نهایتاً به مدل مجهز به باتری 77 کیلووات ساعتی می رسیم که با یک بار شارژ مسافت 550 کیلومتری را طی خواهد کرد.

فولکس واگن تائید کرده ۲۰ هزار نفر برای خرید این خودرو ثبت نام کرده اند و تا زمان افتتاح نمایشگاه فرانکفورت در ماه سپتامبر این آمار احتمالاً به ۳۰ هزار نفر هم خواهد رسید. اولین نمونه های این خودرو که وارد خط تولید خواهند شد از نوع سفارشی ID.۳ ۱ST خواهند بود که دارای مجموعه باتری ۵۸ کیلووات ساعتی بوده و با ۴ رنگ و ۳ تریم متفاوت عرضه خواهد شد. شایان ذکر است این نسخه ی سفارشی از رینگ های بزرگ تر، سیستم کنترل صدا و ناوبری سود خواهد برد.

گارانتی 8 ساله باتری فولکس واگن ID

گارانتی 8 ساله باتری فولکس واگن ID