شورولت پیکاپ ۱۰۰ هزار دلاری می سازد!

  1. شنبه ۱ تیر ۹۸ ساعت ۰۸:۰۲ (۱ سال،۴ ماه قبل)
شورولت پیکاپ 100 هزار دلاری می‌سازد!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اگر به دنیای پیکاپ های قوی و به خصوص آمریکایی علاقه مند باشید پس بی تردید می دانید که این دسته از خودروها در عصر کنونی طرفداران زیادی دارند و قیمت آن ها نیز هر از گاهی به قیمت خودروهای لوکس می رسد. پیکاپ ها برای خودروسازانی همچون فورد، فیات-کرایسلر و شورولت کاملاً سودده بوده و مشتریان نیز مشکلی با پرداخت مبالغ بالا برای خریدشان ندارند حتی اگر با این پول ها بتوان یک خودروی لوکس سواری خرید؛ و به نظر می رسد شورولت این راه را کاملاً ادامه خواهد داد چراکه به دنبال ساخت یک پیکاپ لوکس ۱۰۰ هزار دلاری است!

بنا به گفته ی Detroit Bureau شورولت در حال برنامه ریزی برای انجام چنین کاری است. مدیر بازاریابی پیکاپ های شورولت گفته است: “مردم خواهان خرید پیکاپی لوکس و گران هستند.” او اضافه کرده شورولت آماده ی تولید پیکاپی گران تر در صورت درخواست مشتریان است. البته مدیر شورولت نگفته که آیا چنین خودرویی قبلاً در حال توسعه بوده یا اینکه در آینده فرایند تولید آن آغاز خواهد شد. او فقط گفته شورولت خواهان تولید خودروها طبق نیاز مشتریان است.

شورولت پیکاپ 100 هزار دلاری می سازد!

شورولت پیکاپ 100 هزار دلاری می سازد!


ایده ی تولید پیکاپ 100 هزار دلاری نامعقول به نظر می رسد. پیکاپ های گران قیمت کنونی به ندرت از ویژگی های لوکس سدان ها و کراس اوورهایی با قیمت مشابه برخوردار هستند اما این موضوع در حال تغییر است. شورولت تجهیزات زیادی به سیلورادو اضافه کرده و مدل سیلورادو HD هم از متریال بهتر در کابین سود برده است. همچنین خودروسازان در حال گسترش تریم ها و انواع پیشرانه ها هستند.

البته فضا برای تولید مدل های بیشتر باز است. شما می توانید همین حالا فورد F-۲۵۰ لیمیتد با قیمت نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار را بخرید. مردم قبلاً مبالغ زیادی را صرف شاسی بلندها و کراس اوورهای لوکس کرده اند پس چرا شورولت یا کمپانی های دیگر این مشتریان را به خود جذب نکنند؟ اگر شورولت بخواهد پیکاپی با درهایی که نرم بسته می شوند و صندلی های تاشونده داشته که از جدیدترین تکنولوژی ها سود می برند بسازد و از نظر قیمت و آپشن ها آن را رقیبی برای پورشه بکند، احتمالاً مشتریانی برای آن وجود خواهند داشت. پس از آن پیکاپ های گران تری تولید شده و خریدارانی هم وجود خواهند داشت و این چرخه تکرار خواهد شد.

شورولت پیکاپ 100 هزار دلاری می سازد!