پیش بینی ب ام و درباره پرفروش ترین خودروی M

  1. شنبه ۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
پیش‌بینی ب‌ام‌و درباره پرفروش‌ترین خودروی M
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

دوقلوهای اسپورت و تازه نفس X۳ M و X۴ M جدیدترین محصولات ب ام و M هستند. اولین بررسی های تخصصی شاسی بلند X۳ M نشان داد که این خودرو واقعاً توانایی های زیادی داشته و ارزش نشان M را دارد. باواریایی ها سرمایه گذاری زیادی در تولید چنین شاسی بلندهای پرفورمنسی انجام داده اند و معتقدند در آینده ای بسیار نزدیک X۳ M به پرفروش ترین خودروی M تبدیل خواهد شد.

پرفروش ترین خودروی بخش M در حال حاضر مدل M۲ کامپتیشن است و پس از آن نیز خودروهای M۳ یا M۵ قرار می گیرند. ب ام و انتظار دارد X۳ M این رتبه بندی را تغییر دهد و در چند سال آینده به پرفروش ترین خودروی این بخش پرفورمنس تبدیل شود.

مجله ی موتورینگ استرالیا اخیراً با سخنگوی ب ام و در این کشور گفت وگو کرده و آدام دیویس نیز اهداف ب ام و درباره ی X۳ M را تائید کرده است. او گفته است:

پیش بینی ب ام و درباره پرفروش ترین خودروی M

ما انتظار داریم X۳ M به پرفروش ترین خودروی M تبدیل شود. البته این خودرو در حال حاضر با فاصله ی خوب پرفروش ترین مدل M در استرالیا می باشد.

رئیس بخش M نیز از این جهت گیری مطمئن است:

X۳ M احتمالاً در میان خودروهای پرفورمنس و شاسی بلند فروش بالایی خواهد داشت.

پیش بینی ب ام و درباره پرفروش ترین خودروی M

پیش بینی ب ام و درباره پرفروش ترین خودروی M


با قدرت 503 اسب بخاری و گشتاور 600 نیوتون متری، این شاسی بلند قوی ترین نمونه ی تاریخ X3 است. گیربکس این خودرو از نوع 8 سرعته اتوماتیک بوده و با استفاده از پدال شیفترهای روی فرمان نیز می توان تعویض دنده ها را انجام داد. شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت مدل کامپتیشن X3 M دقیقاً برابر با 4 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن نیز به 250 کیلومتر در ساعت محدود شده است. این مشخصات برای یک شاسی بلند پرفورمنسی بوده که تقریباً 2 تن وزن دارد.

پیش بینی ب ام و درباره پرفروش ترین خودروی M