جی ام سی جیمی به عنوان رقیب رانگلر احیا می شود؟

  1. یکشنبه ۲ تیر ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۱ سال،۴ ماه قبل)
جی‌ام‌سی جیمی به عنوان رقیب رانگلر احیا می‌شود؟
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

زمانی که شورولت بلیزر به عنوان کراس اووری الهام گرفته از کامارو احیا شد برخی از طرفداران به آن انتقاد کردند اما شاید همتای اسبق آن بتواند به شکل بهتری بازگردد.

ما درباره ی جی ام سی جیمی صحبت می کنیم که بخش اعظم زندگی خود را به شکل نسخه ی ریبج شده ی بلیزر گذرانده است. این خودرو بیش از یک دهه ی پیش بازنشسته شد اما خبر جدیدی منتشر و در آن ادعا شده این خودرو به عنوان رقیب جیپ رانگلر و فورد برانکو احیا خواهد شد.

بنا پدال و به نقل از کار اند درایور، جیمی احتمالاً در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد و از همان پلتفرم بدنه روی فریم شورولت کلرادو و جی ام سی کانیون استفاده خواهد کرد. این شاسی بلند شاید از همان پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری بکار رفته در پیکاپ های یاد شده استفاده کند بنابراین می توان انتظار داشت قدرت آن حدود ۳۰۸ اسب بخار و گشتاورش نیز ۳۷۳ نیوتون متر باشد. جیمی شاید دنباله روی رانگلر باشد و با پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲.۸ لیتری توربودیزل ۱۸۶ اسب بخاری هم عرضه شود.

جی ام سی جیمی به عنوان رقیب رانگلر احیا می شود؟

اگرچه هنوز چیزی به صورت رسمی تائید نشده اما خبرهای زیادی درباره ی تولید یک شاسی بلند بدنه روی فریم جدید توسط جنرال موتورز به گوش رسیده است. اوایل سال جاری بود که تصاویر جاسوسی از یک نسخه ی مرموز شورولت تریل بلیزر منتشر شد. اگرچه به نظر می رسید این یک خودروی فیس لیفت ساده باشد اما گمان می رفت در واقع یک خودروی جدید باشد که بدنه ی مدل فعلی را بکار گرفته است.

جی ام سی جیمی به عنوان رقیب رانگلر احیا می شود؟

همین شایعات با سرمایه گذاری ۱ میلیارد دلاری جنرال موتورز در تأسیسات ونتزویل که به تولید کلرادو و کانیون مشغول است همخوانی دارند. باور بر این است سرمایه گذاری این شرکت برای تولید نسل بعدی پیکاپ ها و یک شاسی بلند بدنه روی فریم جدید استفاده خواهد شد.

جی ام سی جیمی به عنوان رقیب رانگلر احیا می شود؟

اخیراً هم جنرال موتورز در حال تست جیپ رانگلر در میشیگان بوده است. این کار خیلی غیرعادی نیست اما خب گمانه زنی ها درباره ی احتمال تولید رقیب رانگلر توسط جنرال موتورز را افزایش می دهد.