احتمال تولید شاسی بلند کوروت ۱۰۰ هزار دلاری وجود دارد!

  1. چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۳ (۱ سال،۳ ماه قبل)
احتمال تولید شاسی‌بلند کوروت 100 هزار دلاری وجود دارد!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

باب لوتز یکی از باسابقه ترین مدیران خودرویی است که سال های سال در شرکت هایی همچون ب ام و، کرایسلر، فورد و جنرال موتورز حضور داشته و حالا معتقد است شورولت باید با تولید یک شاسی بلند کاین ماند که قیمت پایه ی ۱۰۰ هزار دلاری دارد نام کوروت را ارتقا دهد. این یک ایده ی بسیار جنجالی است که قطعاً در صورت تحقق واکنش های زیادی خواهد داشت.

لوتز در مصاحبه با اتوموتیونیوز گفته که اگر همچنان در جنرال موتورز حضور داشت به مدیران شرکت توصیه می کرد کادیلاک را از این لوکس تر نکنند. او گفته است: “قیمت اقساط ماهانه ی محصولات کادیلاک باید حدود ۴۵۰ دلار باقی بماند. این ارزش محصولات کادیلاک است.” البته لوتز معتقد است نام کوروت پتانسیل لوکس تر شدن را دارد.

او می گوید یک شاسی بلند بسیار قوی و سبک وزن که بهتر و بزرگ تر از پورشه کاین باشد و سقف تولید ۲۰ تا ۳۰ هزار دستگاهی داشته باشد مناسب نام کوروت است. این مدیر کارکشته ی خودرویی می گوید چنین خودرویی باید کابینی جادار و قوای محرکه ی سطح بالا و نه ۶ سیلندر داشته باشد. لوتز حتی می گوید کوروت ظرفیت تبدیل شدن به برندی جداگانه را دارد.

احتمال تولید شاسی بلند کوروت 100 هزار دلاری وجود دارد!

این اولین باری نیست که یکی از مدیران خودرویی به تبدیل شدن کوروت به برندی مستقل اشاره می کند. زمانی که شایعات مربوط به تولید کوروت پیشرانه وسط رنگ حقیقت به خود گرفت برخی خبرها درباره ی تبدیل شدن کوروت به برندی جداگانه که محصولات پرفورمنس متنوع تولید کند به گوش رسید. این برند می توانست خودروهایی از مدل پایه گرفته تا کوروت ۱۰۰۰ اسبی و مدل الکتریکی را تولید کند.

اما کوروت با همه ی محبوبیت های خود با برخی مشکلات دست وپنجه نرم می کند. لوتز می گوید این خودرو آینده ی محدودی دارد. او معتقد است کوروت پیشرانه وسط در ابتدا عملکرد خوبی خواهد داشت و مشتریان پورشه ۹۱۱ را به نمایندگی های کوروت خواهد کشاند اما این خودرو باب میل مشتریان سالخورده تری خواهد بود و مشتریان جوان کمی به آن علاقه خواهند داشت.

احتمال تولید شاسی بلند کوروت 100 هزار دلاری وجود دارد!

اینجاست که شاسی بلند کوروت می تواند وارد بازار شود و آینده ی این نام را تضمین نماید. پورشه در سال ۲۰۰۲ کاین را معرفی کرد و اگرچه طرفداران در ابتدا شوکه شدند اما این خودرو به موفقیت فوق العاده ای دست یافت. شاید شورولت هم بخواهد با کوروت همین کار را انجام دهد.