آستون مارتین های فیلم جدید جیمز باند مشخص شدند

  1. چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۱ سال،۳ ماه قبل)
آستون‌مارتین‌های فیلم جدید جیمز باند مشخص شدند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تاکنون شایعات زیادی در مورد آستون مارتین هایی که در فیلم جدید جیمز باند حضور خواهند داشت منتشر شده است اما حالا به طور رسمی مشخص شده که در این فیلم شاهد چه خودروهایی خواهیم بود. آستون مارتین در جریان بازدید شاهزاده چارلز از فیلم آیندهٔ جیمز باند رسماً اعلام کرده است که در این فیلم کدام یک از محصولاتش ایفای نقش خواهند کرد.

همان طور که چندی پیش گزارش شد، خودروی تازه نام گذاری شدهٔ والهالا ستارهٔ فیلم جدید جیمز باند خواهد بود؛ بنابراین از فیلم «فقط به خاطر چشمان تو» در سال ۱۹۸۱ که در آن یک لوتوس اسپریت حضور داشت، این برای اولین بار است که جیمز باند پشت خودرویی موتور وسط می نشیند. البته والهالا تنها آستون مارتین حاضر در این فیلم نیست زیرا پس از گرفتن چند عکس از شاهزاده چارلز در کنار بازیگر نقش جیمز باند، «دنیل کریگ»، تأیید شد که مدل ونتیج V۸ سری II هم در این فیلم حضور خواهد داشت. این خودرو آخرین بار سی سال پیش در فیلم «روزهای روشن زندگی» دیده شد که تیموتی دالتون با آن رانندگی می کرد.

آستون مارتین های فیلم جدید جیمز باند مشخص شدند

و نهایتاً مدل نمادین DB۵ نیز بار دیگر در فیلم جیمز باند دیده خواهد شد. این خودرو که خودروی اصلی جیمز باند محسوب می شود، تاکنون در هشت فیلم از کل ۲۴ فیلم جیمز باند حضور داشته که شامل همهٔ فیلم هایی می شود که در آن ها دنیل کریگ نقش جیمز باند را بازی کرده است. از سوی دیگر اما یکی از اولین خودروهایی که شایعهٔ حضور آن در فیلم جدید جیمز باند مطرح شد سوپرسدان تمام الکتریکی Rapide E بود اما به نظر می رسد این ماشین در فیلم حضور نخواهد داشت زیرا آستون مارتین هیچ حرفی در مورد آن نزده است.

آستون مارتین های فیلم جدید جیمز باند مشخص شدند

این فیلم جدید که بیست وپنجمین قسمت از سری فیلم های جیمز باند محسوب می شود و نام آن بعداً اعلام خواهد شد، ششمین فیلم متوالی جیمز باند است که در آن از خودروهای آستون مارتین استفاده می شود. این رویهٔ کنونی به سال ۲۰۰۲ و فیلم «روزی دیگر بمیر» بازمی گردد یعنی زمانی که آستون مارتین تحت مالکیت فورد بود. به طورکلی نیز محصولات آستون مارتین تاکنون دقیقاً در نیمی از فیلم های جیمز باند ایفای نقش کرده اند. ازجملهٔ مدل هایی که در این فیلم ها دیده شده اند می توان به DBS، ونتیج، ونکوئیش و مدل سفارشی DB۱۰ اشاره کرد.

آستون مارتین های فیلم جدید جیمز باند مشخص شدند