معرفی دوچرخه De Rosa SK، جادوی پینین فارینا!

  1. پنجشنبه ۶ تیر ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۱ سال،۲ ماه قبل)
معرفی دوچرخه‌ De Rosa SK، جادوی پینین فارینا!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پینین فارینا اکثراً به خاطر طراحی خودروها و این اواخر به خاطر ساخت خودروهای نفس گیر شناخته می شود اما این شرکت در زمینه های متنوعی کار می کند که یکی از آن ها دوچرخه می باشد. پینین فارینا ۴ سال پیش اولین نسخه از دوچرخه ی SK را معرفی کرده بود.

این شرکت ایتالیایی هم اکنون طراحی یک دوچرخه ی SK کاملاً جدید را عهده دار شده و این بار آن را برای شرکت De Rosa طراحی کرده است. این موتورسیکلت بنا به اظهارات طراح از عناصر خلاق زیادی برخوردار بوده و آئرودینامیک تر از نسخه ی قبلی است و از صندلی ولوله های بالایی جدیدی سود می برد. همچنین در شاسی نیز عناصر جدیدی بکار رفته است.

De Rosa یک شرکت باسابقه است که از دهه ی ۶۰ و ۷۰ میلادی به خاطر تولید دوچرخه های مسابقه ای مشهور شده است. این شرکت می گوید فریم SK جدید تنها ۹۵۰ گرم وزن داشته و وزن شاخه ی جلو نیز تنها ۳۷۰ گرم اعلام شده است. این دوچرخه با نوشته های نام برند، برچسب های ویژه و لوگوی متمایزی عرضه خواهد شد. تمامی این موارد توسط پینین فارینا طراحی شده اند.

معرفی دوچرخه  De Rosa SK، جادوی پینین فارینا!

پائولو پینین فارینا مدیرعامل شرکت دراین باره گفته است:

معرفی دوچرخه  De Rosa SK، جادوی پینین فارینا!

کار کردن روی برند یعنی کار کردن روی روح کمپانی. ما با همکاری De Rosa دیدی عالی به ارزش های یکدیگر پیدا کردیم. ما بسیار خوشحالیم که همکاری خود با این شرکت را تقویت کردیم و مدل SK جدید آغازی برای تجسم پروژه های بیشتر در آینده است.

De Rosa چیزی درباره ی قیمت و زمان عرضه ی این دوچرخه اعلام نکرده اما مدل قدیمی قبلاً با بهای ۲۵۰۰ یورو عرضه می شد و انتظار داریم این مدل جدید هم تفاوت قیمتی زیادی با مدل قبلی نداشته باشد.

معرفی دوچرخه  De Rosa SK، جادوی پینین فارینا!