معرفی مرسدس-ای ام جی G۶۳ مجهز به پکیج آل تراین

  1. پنجشنبه ۶ تیر ۹۸ ساعت ۱۸:۰۲ (۱ سال،۲ ماه قبل)
معرفی مرسدس-ای‌ام‌جی G63 مجهز به پکیج آل تراین
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مرسدس بنز از شاسی بلند AMG G۶۳ ۲۰۲۰ مجهز به پکیج سفارشی آل تراین رونمایی کرد.

این خودروساز آلمانی در بیانیه ای طولانی خبر از عرضه ی چنین پکیجی داده اما خب فعلاً جزئیات بیشتری در دسترس نیست و تنها گفته شده که پکیج سفارشی آل تراین با لاستیک های کاراتر همراه خواهد بود.

کار اند درایور با سخنگوی مرسدس گفت وگو نموده و او نیز تائید کرده G۶۳ با آپشن لاستیک های آفرود در آمریکا عرضه خواهد شد. مرسدس فعلاً تصاویری از لاستیک های آل تراین این خودرو را منتشر نکرده اما ظاهراً پیکربندی آنلاین به خریداران اجازه می دهد این لاستیک ها را انتخاب کنند. موضوع عجیب اینکه G کلاس کلاً در پیکربندی آنلاین این خودروساز در وب سایت آلمانی مرسدس به چشم نمی خورد.

معرفی مرسدس-ای ام جی G63 مجهز به پکیج آل تراین

یکی دیگر از پکیج های سفارشی این خودرو پکیج تریل است که دارای برخی بخش های متمایز و رینگ و لاستیک های جدید است. برای مثال این پکیج شامل حفاظت از زیر بدنه، کف پوش های لاستیکی چهارفصل و فلاپ های عقب می باشد. مدل های اروپایی G کلاس همچنین از شیشه های تیره رنگ استفاده می کنند. قیمت این پکیج در آلمان برابر با ۳۵۱۷ دلار می باشد.

معرفی مرسدس-ای ام جی G63 مجهز به پکیج آل تراین

مرسدس بنز G کلاس یکی از تواناترین آفرودرهای بازار بوده اما حقیقت این است که اکثر این مدل ها به ویژه مدل های AMG در جاده های آسفالت و نرم تردد کرده و شاید در طول عمر خود یک بار هم آفرود نروند. البته با سفارش چنین پکیج هایی خریداران حداقل لاستیک های مناسب برای گشت وگذار در خارج از جاده را خواهند داشت.