درباره امداد خودرو تبریز و خدماتیکه ارائه میدهند

امداد خودرو تبریز به‌عنوان خدمات ارائه‌شده توسط مجموعه‌های خودروسازی و مجموعه‌های خدمات امدادرسانی، با استفاده از بهترین تجهیزات و پیشرفته‌ترین امکانات برای رفاه حال سرنشینان و راننده خودروهای موجود در شهر تبریز انجام می‌شود.

 1. پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱ ساعت ۱۳:۰۳ (۶ ماه،۳ هفته قبل)

امداد خودرو تبریز به‌عنوان خدمات ارائه‌شده توسط مجموعه‌های خودروسازی و مجموعه‌های خدمات امدادرسانی، با استفاده از بهترین تجهیزات و پیشرفته‌ترین امکانات برای رفاه حال سرنشینان و راننده خودروهای موجود در شهر تبریز انجام می‌شود. اکثر کسانی که از خدمات امداد خودرو استفاده می‌کنند، مسافرانی هستند که شهر تبریز را برای سفر انتخاب کرده‌اند‌. البته افراد بومی تبریز نیز می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. امدادگران فعال در مجموعه‌های امداد خودرو از دانش و تخصص کامل در زمینه تعمیرات و برطرف‌کردن مشکلات فنی انواع خودرو برخوردار هستند‌ و به راحتی می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشکلات ایجاد شده در خودروها را برطرف سازند. در این مقاله قصد داریم درباره خدمات امداد خودرویی و مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو تبریز صحبت کنیم.

چه زمانی باید از خدمات امداد خودرو تبریز استفاده کرد؟

شهر تبریز به عنوان یکی از کلان‌شهرهای معروف ایران، از جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل هر سال تعداد زیادی از مردم از اقصی نقاط کشور این شهر زیبا را برای مسافرت و گذرندان تعطیلات انتخاب می‌کنند. در برخی از مواقع خودروی مسافرانی که از شهرهای دور و نزدیک به مقصد تبریز در حرکت هستند، در بین راه یا در نزدیکی‌های شهر تبریز به دلیل بروز مشکلات فنی متوقف می‌شود. در چنین مواقعی، رانندگان خودرو باید از خدمات امداد خودرو تبریز برای راه‌اندازی مجدد خودروی خود استفاده کنند‌. البته خدماتی که توسط امداد خودرو ارائه می‌شود، فقط مختص مسافران نیست؛ مردمی که ساکن تبریز هستند نیز در زمان بروز مشکل برای خودروهایشان، می‌توانند با امداد خودرو تبریز تماس بگیرند. اولین اقدامی که راننده پس از مشاهده مشکل فنی در خودرو باید انجام دهد این است که خودرو را در مسیر کنار جاده متوقف کرده و بلافاصله با شماره تلفن امداد خودرو تماس بگیرد. هرگونه بی‌توجهی به مشکلات خودرو در حین سفر، ممکن است باعث بروز مشکلات و آسیب‌های بزرگتر در قطعات دیگر آن شود.

خراب شدن خودرو در زمان مسافرت باعث هدر‌رفتن زمان بسیار زیادی می‌شود و استفاده از خدمات امداد خودرو تا حدود زیادی می‌تواند از هدر‌شدن زمان جلوگیری کند؛ زیرا امدادگران متخصص در زمان تعمیر خودرو و تعویض قطعات معیوب سرعت عمل بسیار بالایی دارند و به خوبی آموزش دیده‌اند. اشتباه بزرگی که برخی از افراد در زمان بروز مشکلات فنی در خودروهای خود می‌کنند این است که بدون داشتن دانش و تخصص کافی برای تعمیر خودرو اقدام می‌کنند. این کار نه‌تنها مشکلات را برطرف نمی‌کند، بلکه گاهی باعث به وجود‌آمدن مشکلات جدیدتر می‌شود. این در حالی‌ست که اگر از همان ابتدا خودرو در کنار جاده متوقف می‌شد و راننده با یکی از مجموعه‌های خودرو برای دریافت کمک تماس می‌گرفت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران متخصص برای برطرف‌کردن مشکلات خودرو به محل اعزام می‌شدند؛ بنابراین این نکته را به خاطر داشته‌باشید که افراد عادی و بدون تخصص هرگز نباید برای تعمیرات خودرو اقدام کنند و همواره باید کار را به کاردان سپرد.

امداد خودرو

در امداد خودرو تبریز چه خدماتی ارائه می‌شود؟

خدماتی که توسط امداد خودرو تبریز ارائه می‌شود، شامل موارد زیر است:

 • انجام تعمیرات خودرو در محل
 • تعویض باتری خودرو در محل
 • ارسال خودروبر و یدک‌‌کش به محل
 • ارائه خدمات باتری به باتری
 • ارسال سوخت برای خودرو
 • تعویض تسمه دینام و تسمه تایم خودرو
 • تعویض‌کردن پمپ بنزین خودرو
 • تعویض فیلترهای روغن و هوای خودرو
 • تعویض لنت و صافی پمپ خودرو
 • عیب‌یابی و تعمیر موتور خودرو
 • تعویض تسمه هیدرولیک و لاستیک خودرو
 • رفع مشکلات مربوط به سیستم برق‌رسانی خودرو
 • رفع مشکلات مربوط به سیستم سوخت‌رسانی خودرو
 • رفع مشکلات مربوط به سیستم خنک‌کننده خودرو
 • رفع مشکلات مربوط به سیستم گرمایشی خودرو
 • اعزام بهترین و حرفه‌ای‌ترین تعمیرکاران به محل
 • تعمیر خودروهای خارجی و داخلی در محل
 • تعمیر خودروهای معیوب در پارکینگ‌ها یا کنار جاده‌ها

امداد خودرو

استفاده از خدمات امداد خودرو تبریز چه مزایایی دارد؟

استفاده از خدمات امداد خودرو تبریز برای سرنشینان و رانندگان خودرو مزایای زیادی به همراه دارد که در این بخش قصد داریم به معرفی مهمترین مزایا بپردازیم.

راحت بودن تعمیر خودرو در محل و دسترسی آسان

یکی از مزایای مهم استفاده از خدمات امداد خودرو تبریز، راحت بودن تعمیر خودرو در محل است. وقتی خودرو به دلیل مشکلات فنی در کنار جاده متوقف می‌شود، بعد از تماس با امداد خودرو دیگر جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد؛ زیرا تعمیرکاران در اولین فرصت به آدرس محل توقف خودرو اعزام شده و کار عیب‌یابی و تعمیر خودرو را آغاز می‌کنند‌. در بسیاری از مواقع مشکلات فنی خودرو به سرعت در محل برطرف می‌شود؛ اما گاهی اوقات نیز خودرو با استفاده از یدک‌کش یا خودرو بر به نزدیک‌ترین تعمیرگاه منتقل می‌شود.

ارائه خدمات تخصصی با بالاترین کیفیت

خدمات تخصصی که توسط تعمیرکاران امداد خودرو تبریز ارائه می‌شود، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تعمیرکاران برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ابتدا ترجیح می‌دهند که در صورت امکان قطعات معیوب را تعمیر کنند و اگر امکان تعمیر وجود نداشت، آن‌ها را با قطعات اصل و اورجینال تعویض کنند. برای انجام تعمیرات نیز از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات مکانیکی استفاده می‌شود‌. در زمان جا‌به‌جایی و انتقال خودرو به تعمیرگاه نیز، به نکات ایمنی توجه می‌شود تا هیچ آسیبی به بدنه خودرو وارد نشود.

ارائه خدمات امداد خودرو حتی در تعطیلات

بیشتر مردم روزهای تعطیل را برای رفتن به مسافرت و گذراندن اوقات فراغت در کنار خانواده انتخاب می‌کنند. یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو تبریز، این است که حتی در روزهای تعطیل نیز به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه بهترین خدمات به مسافران است. فقط کافی‌ست با امداد خودرو تماس بگیرید تا در اولین فرصت تعمیرکاران به محل توقف خودرو اعزام شوند.

استفاده از مکانیک‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای، ماهر و باتجربه

تعمیرکاران و مکانیک‌هایی از سوی امداد خودرو تبریز برای رفع مشکلات فنی خودروهای متوقف‌شده در جاده اعزام می‌شوند، همگی از تخصص و مهارت بسیار بالایی برخوردارند و این توانایی را دارند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشکل اصلی خودرو پی ببرند و به سرعت برای برطرف‌کردن آن اقدام کنند.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

زمانی که از خدمات امداد خودرو استفاده می‌کنید، به میزان زیادی در هزینه‌های تعمیر خودرو صرفه‌جویی می‌شود؛ زیرا شما فقط یک‌بار هزینه‌های مربوط به تعمیرات را پرداخت می‌کنید و بابت بکسل‌کردن یا انتقال خودرو با یدک‌کش یا خودروبر هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد. به طور کلی هزینه‌هایی که توسط امداد خودرو از مسافران دریافت می‌شود، نسبت به سایر تعمیرگاه‌ها قیمت مناسب‌تری دارد. نشانی سایتهای امداد خودرو تبریز emdadkhodrotabriz.com و arasemdad.com و www.mersadcar.com و www.emdad101.com و www.emdad102.com و www.emdad100.com میتوانید با مراجعه به این سایتها از خدماتشان استفاده نمایید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...