سردار بالاخره بله را گفت

پیشنهاد رسمی لیورپول برای جذب سردار آزمون !

سردار آزمون مهاجم جوان ایرانی روبین کازان این روزها مشتریان زیادی پیدا کرده است باشگاه لیورپول در نظر دارد برای تقویت خط حمله ی خود در فصل آینده سردار آزمون مهاجم ایرانی را جذب کند.

  1. یکشنبه ۱۴ آذر ۹۵ ساعت ۱۲:۰۰ (۳ سال،۹ ماه قبل)
سردار آزمون

سردار آزمون مهاجم جوان ایرانی روبین کازان این روزها مشتریان زیادی پیدا کرده است باشگاه لیورپول در نظر دارد برای تقویت خط حمله ی خود در فصل آینده سردار آزمون مهاجم ایرانی را جذب کند.

سردار آزمون با عملکرد بسیار خوب در باشگاه روسیه همه توجه های را به سمت خودش جلب کرده است. البته باشگاه لیورپول تا این لحظه، پیشنهاد رسمی اش را برای آزمون ارائه نکرده است اما سران این باشگاه، ارزیابانی را برای بررسی عملکرد سردار آزمون به روسیه فرستاده اند.

چند هفته ای است خبر پیوستن سردار آزمون به لیورپول در رسانه های معتبر جهان شنیده می شود و به نظر می رسد این انتقال روز به روز در حالی واقعی تر شدن است و به زودی شاهد حضور یک بازیکن ایرانی در یکی از بهترین تیم های اروپا خواهیم بود.

این مهاجم ایرانی 21 ساله می تواند با رفتن به لیورپول تاریخ سازی کند و اولین ایرانی تاریخ لیورپول باشد. ولی او اولین ایرانی نخواهد بود که به لیگ برتر خواهد رفت. کریم باقری اولین ایرانی بود که با رفتن به چارلتون توانست حضور در لیگ برتر را تجربه کند. البته او تنها 15 دقیقه در کل فصل برای چارلتون به میدان رفت و زمان زیادی برای حضور در این تیم را به دست نیاورد. بعد از او آندرانیک تیموریان برای بولتون در لیگ برتر بازی کرد و در ادامه اشکان دژاگه نیز حضور خوبی برای فولام در لیگ برتر داشت و نفر سوم این تیم لندنی بود.

آزمون مهاجم انعطاف پذیری است که می تواند در چند پست مختلف در خط حمله بازی کند و این قابلیتی است که باعث می شود تیم ها به دنبال جذب او باشند.

در حال حاضر سران باشگاه لیورپول در حال بررسی این انتقال هستند و بعد از زیر نظر گرفتن سردار در بازی های قبلی، در حال حاضر مقدمات برای ارائه پیشنهاد رسمی به باشگاه روستوف در حال انجام است. آزمون بازیکنی نیست که بلافاصله بعد از جذب از سوی تیم، تبدیل به فوق ستاره آن شود و چیز جدیدی برای لیورپول فراهم کند. او نیاز به پیشرفت دارد تا در آینده به بازیکن مهمی برای تیمش تبدیل شود. درست شبیه مارکو گروئیچ که ژانویه سال گذشته به لیورپول پیوست و این باشگاه نیز او را به چند تیم قرض داده تا پیشرفت کند.

سردار آزمون عنوان کرده است که تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی از تیم هایی چون آژاکس، مارسی یا لیورپول دریافت نکرده و در صورت دریافت هر گونه پیشنهاد از این تیم ها، آن را بررسی خواهد کرد.