لبخند آقاکریم به چهارمین قهرمانی لیگ با پرسپولیس ! + عکس

پرسپولیس یک گام دیگر به قهرمانی در لیگ هفدهم نزدیک شد و حالا کریم باقری نیز می تواند برای چهارمین بار، قهرمانی در لیگ را جشن بگیرد.

  1. ۱ سال قبل
لبخند آقاکریم به چهارمین قهرمانی لیگ!

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، یک سال پس از پیوستن به پرسپولیس، قهرمانی در لیگ 75 آزادگان را تجربه کرد و پس از آن راهی آرمینیا بیله فلد آلمان شد. بعد از بازی برای چند تیم اروپایی و عربی بار دیگر به پرسپولیس آمد و این بار به عنوان کاپیتان، لیگ برتر را با پیراهن سرخ فتح کرد.

او از زمان حضور برانکو ایوانکوویچ نیز در پرسپولیس حضور دارد و دستیار ایرانی پروفسور محسوب می شود و حالا در حال کسب افتخارات در کسوت مربی است. پرسپولیس در لیگ پانزدهم، جام را از دست داد؛ اما آن ها در لیگ شانزدهم مقتدرانه قهرمان لیگ برتر شدند و این فصل می خواهند در قهرمانی دبل کنند.

در صورت صدرنشینی تا پایان فصل، کریم باقری نیز چهارمین قهرمانی در لیگ را با تیم پرسپولیس تجربه خواهد کرد و این موضوع می تواند برایش بسیار خوشحال کننده باشد. هافبک دفاعی سال های دور پرسپولیس که محبوبیت بسیار زیادی در بین هواداران دارد، در بازی با سپاهان هم به شدت از سوی تماشاگران تشویق شد.

لبخند آقاکریم به چهارمین قهرمانی لیگ!

همرسانی نوشتار: