فریم به فریم با دو پاس بی‌نظیر ستاره جهانی پرسپولیس !

در بازی با سپاهان وحید امیری پاس گل نداد، ولی حسابی گل کاشت.

  1. ۱ سال،۳ ماه قبل
فریم-به-فریم-با-دو-پاس-بینظیر-امیری؛-وحید-در-کلاس-جهانی

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  برانکو برای بازی با سپاهان یک سورپرایز ویژه داشت. تصمیم شگفت‌انگیز پروفسور، نیمکت‌نشین کردن محسن مسلمان بود. مسلمان تمام زمان بازی را روی نیمکت نشست و حتی به عنوان بازیکن تعویضی هم به زمین نیامد. تصمیمی که باعث شد طراحی حملات تیم بدون آقای مهندس، به دوش سایر هافبک‌های تیم برسد. محسن ربیع‌خواه که بیشتر پاس‌هایش کم‌ریسک و حتی رو به عقب است، ماهینی هم تبحری در بازیسازی ندارد. این وظیفه به عهده دو هافبک تهاجمی تیم رسید. فرشاد احمدزاده چند پاس خوب فرستاد که توسط مهاجم‌های تیم به هدر رفت، ولی گل شجاع خلیل‌زاده روی پاس احمدزاده به ثمر رسید. وحید امیری هم هر چند که پاس گل نداد، ولی پاس‌های بی‌نظیر و در کلاس جهانی ارسال کرد.

در این صحنه وحید امیری از زمین خودی با توپ حرکت کرد. زمانی که چند قدم دیگر برداشت و به خط وسط زمین نزدیک شد، پاس در عمق ارسال کرد. توپی که پشت مدافعان سپاهان و قبل از رسیدن به محوطه جریمه فرود آمد، به منشا رسید. شرایط انقدر برای گادوین منشا آماده بود که او تصمیم به دریبل دروازه‌بان گرفت. ولی تعلل منشا باعث از دست رفتن موقعیت شد.

علیپور فاصله چندانی با امیری نداشت. ولی وحید پاس ساده کنار دست‌اش را نداد و ذهن آقای گل تیم‌اش را خواند. امیری توپ را به همان منقطه ارسال کرد که علیپور به دنبال آن می‌دوید. در نهایت علیپور به توپ رسید ولی شوت‌ او توسط مدافع سپاهان به کرنر رفت.