فابرگاس: بازی کردن مقابل بارسا انگیزه زیادی به من می‌دهد

سسک فابرگاس، هافبک چلسی که سابقه حضور در بارسلونا را دارد، معتقد است بازی کردن مقابل تیم سابقش، انگیزه بالایی به او می‌دهد.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
فابرگاس: بازی کردن مقابل بارسا انگیزه زیادی به من می‌دهد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هافبک اسپانیایی فوتبالش را از رده های سنی بارسا آغاز کرده و سپس راهی آرسنال شد. با این حال او سال 2012 به بارسا بازگشت و سال 2014 نیز این تیم را به مقصد چلسی ترک کرد. حال آنها در آستانه دیدار برگشت در چمپیونزلیگ مقابل آبی اناری ها هستند و فابرگاس معتقد است که بازی کردن مقابل این تیم، انگیزه بالایی به او می‌دهد.

فابرگاس: بازی کردن مقابل بارسا انگیزه زیادی به من می‌دهد

او گفت:" بازی کردن مقابل دوستانم برای من خیلی خوب است و انگیزه بالایی برای کسب پیروزی به من می‌دهد. این اولین بار نیست که مقابل تیم سابقم به میدان رفته ام و سابقه بازی مقابل بارسا و آرسنال را دارم. همواره بازی کردن مقابل تیم سابق حس خیلی خوبی دارد زیرا انگیزه بالایی به شما می‌دهد و توانایی‌هایتان را به رخ می‌کشد. مطمئنا بازی پیچیده ای برای ما خواهد بود، اینکه 90 دقیقه در نوکمپ مقابل یک تیم قدرتمند به میدان برویم ولی ما آماده این چالش هستیم. باید کنار هم باشیم و از فرصت‌ها بهترین استفاده را ببریم، بازی خودمان را انجام دهیم. در چلسی بیش از هر تیمی تاکتیکی بازی می‌کنیم و این را می‌توان در زمین دید."

همرسانی نوشتار: