بیرانوند: بازی با الوصل در امارات بسیار سخت است

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش تنها تیمی در لیگ قهرمانان آسیا است که بازیکنان جدیدی را نسبت به فصل قبل به لیست خود اضافه نکرده است.

  1. ۱ سال قبل
علیرضا بیرانوند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الوصل حاضر شد و اظهار کرد: باید به بازیکنان تیم خسته نباشید بگویم که تا الان بازی‌های خوبی را در جام باشگاه‌های آسیا به نمایش گذاشتند.

او اضافه کرد: تنها تیمی هستیم که نسبت به فصل قبل بازیکنی به تیم خود اضافه نکردیم و با همان نفرات قبلی به مصاف رقبا رفتیم. خدا را شکر تا الان نیز بازی‌ها را به خوبی پشت سر گذاشتیم و بازی سختی مقابل الوصل داریم. آن‌ها در تهران با ما بازی کردند ولی دو سه بازیکن خوب خود را در اختیار نداشتند. تا دقیقه ۴۰ نیمه اول بازی بسته‌ای ارائه داده بودند و نشان دادند که هدف آن‌ها کسب سه امتیاز است. خدا را شکر توانستیم مقابل آن‌ها به پیروزی برسیم.

دروازه‌بان پرسپولیس درباره تیم الوصل اظهار کرد: این تیم، تیم خوبی است و همان طور که برانکو گفت بازیکنان خوبی را در اختیار دارد. بازیکنان خوب این تیم که مصدوم بودند به دیدار برگشت رسیده‌اند و می‌توانند مقابل ما بازی کنند. این بازی در امارات برای ما بسیار سخت است. به جز پرسپولیس دو تیم دیگر در این گروه شش امتیازی هستند که این کار را برای ما سخت خواهد کرد.

بیرانوند ادامه داد: همان طور که برانکو ایوانکوویچ گفت الوصل دو راه فردا پیش رو دارد. اگر پیروز شود امیدش تا حدود زیادی برای صعود زنده می‌شود و اگر شکست بخورد از این رقابت‌ها حذف می‌شود. این بازی خیلی برای آن‌ها اهمیت دارد. ما هم در این مدت تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم و نقاط ضعف و قوت حریف را شناسایی کردیم. امیدوارم فردا با تمرکز بالا به میدان برویم تا بتوانیم با نتیجه خوبی به ایران بازگردیم.

ادامه دارد...