گتوزو: برابر آرسنال باید بی نقص و متفاوت باشیم؛ برای تاریخ سازی آماده ایم

رینو گتوزو در نشست مطبوعاتی نشان داد تیمش جدی است و می خواهد در امارات تاریخ سازی کند!

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
میلان-لیگ اروپا-آرسنال
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

میلان فرداشب در ورزشگاه امارات به مصاف آرسنال خواهد رفت. جنارو گتوزو در نشست مطبوعاتی پیش از بازی به خبرنگاران گفت:

آماده تاریخ سازی هستیم؟ ما آماده به دنیا آمده ایم. فردا چیزی برای از دست دادن نداریم و با وجود اینکه بازی سختی خواهد بود، برای تحقق رویای کامبک تلاش خواهیم کرد.
باعث افتخار است که در این ورزشگاه زیبا و مهم قرار است بازی کنیم. وظیفه ماست که نهایت تلاشمان را انجام دهیم. برای این بازی سخت تلاش کرده ایم. در بازی رفت با رویکرد درست بازی نکردیم. می دانیم سخت خواهد بود، اما این فوتبال است و هیچ چیز زیباتر از برهم زدن پیش بینی ها نیست. فرداشب بازی متفاوتی انجام خواهیم داد.
مخیتاریان بازیکنی است که پس از انتقال به انگلیس، زیاد پیشرفت کرده است. او تنها بازیکن با استعداد آرسنال نیست. او سرعت بازی اش را هم بهتر کرده است. نهایت تلاش مان را خواهیم کرد. این رویای ماست و باید بی نقص بازی کنیم. تیمی نیستیم که همه موقعیت ها را به گل تبدیل می کند. تا یک سوم پایانی زمین خوب پیشروی می کنیم، اما در ضربات پایانی جا برای پیشرفت هست.

وی افزود:

هرروز با جیجو دوناروما صحبت می کنم. او از معدود بازیکنانی است که باهم قهوه می خوریم و صحبت می کنیم. در این چندماه، همیشه رابطه خوبی باهم داشته ایم. هاکان خوب عمل می کند و از نمایش او راضی هستم. شاید در چند بازی گذشته چندان به چشم نیامده باشد، اما به تیم کمک می کند.
کالینیچ و آندره سیلوا به کمک کل تیم نیاز دارند. مهم است که این دو گلزنی کنند. بلوغ و رشد را از خصوصیات این دو بازیکن می دانم. در حال ساخت چیزی جالب هستیم و ادامه دادن به این مهم، ضروری است.