ونگر:نباید به صرف نتیجه بازی رفت، تصور کنیم کار تمام شده است

سرمربی آرسنال از بازیکنانش خواست به صرف نتیجه بازی رفت کار صعود در لیگ اروپا را تمام شده ندانند.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
ونگر:نباید به صرف نتیجه بازی رفت، تصور کنیم کار تمام شده است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پیش از بازی تیمش در خانه مقابل میلان در دور برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ اروپا از بازیکنانش تقاضا کرد این رقابت را جدی بگیرند.

او در این باره گفت: همه بازیکنان در تست‌های  پزشکی اخیر صبح شرکت کردند و همه آن‌ها غیر از  لاکازت در دسترس خواهند بود. پس از مدت‌ها، مرته ساکر دوباره آماده بازی کردن است. او دوران مصدومیت طولانی داشته و فشار زیادی را تحمل می‌کند. واقعا چنین تلاشی، عزم زیادی می‌خواهد. جک ویلشر در پایان فصل با ما ادامه  خواهد داد. به او پیشنهاد داده‌ایم و منتظر هستیم. می‌خواهیم در تیم بماند و در آینده بیشتر برای ما بازی کند.

او در ادامه افزود: مایلم  دوباره به لیگ قهرمانان اروپا برگردیم. امسال لیگ اروپا بیش از حد قوی دنبال شد. کافی است به تیم‌های خوبی مثل میلان، اتلتیکو و دورتموند نگاه کنید. حضور این همه تیم بزرگ در لیگ اروپا بی‌سابقه است. هر اتفاقی امکان رخ دادن دارد. باید بهترین نمایش خودمان را ارائه کنیم.مخیتاریان او خیلی زود با تیم هماهنگ شد. به نظرم سبکی که ما بازی می‌کنیم، کاملا مناسب اوست.  مخیتاریان کاملا با تیم تطابق پیدا کرده و تاثیرش را هم نشان می‌دهد.هیچ وقت از دیدن نمایش خوب بازیکنان تعجب نمی‌کنم چون انتظارش را دارم. نباید به صرف نتیجه بازی رفت، تصور کنیم کار تمام شده و باید با جدیت به زمین برویم.

/

همرسانی نوشتار: