والورده: هر حرکت مسی یعنی یک موقعیت گل

در شب درخشان مسی که دو گل زد و یک پاس گل به دمبله داد، آبی اناری ها چلسی را حدف کرده و خود راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شدند.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
والورده: هر حرکت مسی یعنی یک موقعیت گل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مسی خیلی زود قفل دروازه چلسی را باز کرد تا کار برای میزبان راحت تر پیش رود. چلسی در این بازی موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت اما دفاع خوب بارسا و بی دقتی مهاجمان، اجازه نداد تا آبی ها در نوکمپ به گل برسند.

والورده: هر حرکت مسی یعنی یک موقعیت گل

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« چلسی یک تیم فوق العاده خوب بود و بازیکنانی استثنایی در اختیار داشت. می دانستیم که بازی سختی در پیش داریم. این یکی از پیچیده ترین بازی های فصل ما بود.

امشب هم مثل بازی رفت تیم برتر زمین بودیم و حاکم بر توپ و میدان ولی چلسی هم بسیار خطرناک نشان می داد و به شخصه تا دقیقه آخر استرس داشتم.»

والورده: هر حرکت مسی یعنی یک موقعیت گل

دمبله:« او امشب هم در کارهای هجومی خوب بود و هم دفاعی. کارت زرد زودهنگام سرجی روبرتو مزید بر علت شد تا دمبله مجبور به انجام کارهای دفاعی زیادی شود و حتی یک بار مانع گلزنی حریف شد. او شایسته اولین گلش برای بارسا بود و به خاطر او بسیار خوشحالم.»

مسی:« داشتن مسی در تیم خودتان یک غنیمت بزرگ و امتیازی ویژه است. او به قدری تعیین کننده است که هر حرکتش بوی گل می دهد. تمام مه های تهاجمی ما روی مسی استوار است و در هر مقطعی از بازی کمک می کند شرایط تیم بهتر شود. با گل اول او همه چیز به نفع ما شد و بازی را راحت تر دنبال کردیم.»

والورده همچنین در این نشست به تمجید از هواداران بارسا پرداخت که با تشویق آندره گومس از او دلجویی کردند.