آلگری: خوشحالی‌های مشترک بوفون و کیلینی برایم خوشحال‌کننده است

سرمربی یوونتوس می‌گوید تیمش به تمام اهداف این ماه خودش دست یافته است.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
آلگری: خوشحالی‌های مشترک بوفون و کیلینی برایم خوشحال‌کننده است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس پس از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل آتالانتا در بازی معوقه سری A و اختلاف 4 امتیازی با ناپولی در  رده دوم از رسیدن تیم خود به همه اهدافش در ماه جاری گفت.

او اظهار داشت: در مقطعی تعیین‌کننده با 4 امتیاز اختلاف، صدرنشین لیگ هستیم. هدف ما در  ماه مارس این بود که همچنان در رقابت برای اسکودتو قرار بگیریم، ضمن اینکه  در لیگ قهرمانان وفینال جام حذفی  حضور داشته باشیم که به تمام اهدافمان هم رسیدیم. در این بازی کمی نگران بودیم چون  آتالانتا از نظر تکنیکی و تاکتیکی تیم بسیار خوبی بود. بازی را در اوج به پایان رساندیم و 3 امتیاز را کسب کردیم. ایگواین  اعتماد به نفس خوبی یافته و نشان داد فقط  یک تمام کننده نیست.

او در ادامه افزود:   نسبت به بازی یکشنبه، 5، 6  تغییر داشتیم. باید تا آخر راه پیش برویم و به همین خاطر به همه بازیکنان نیاز داریم. سیستم چرخشی برای اطمینان از اینکه همه بازیکنان در اختیارمان خواهند بود، حیاتی است. داگلاس کاستا این روزها در شرایط خوبی قرار دارد. مانزوکیچ و دیبالا هم عملکرد بسیار خوبی داشتند. تا پایان بازی فرم خوبی داشتیم و آمادگی خودمان را حفظ کردیم. خوشحالی مشترک بوفون و کیلینی پس از دفع توپ برایم خوشحال‌کننده است چون نشان می‌دهد روحیه تیمی ما تا چند اندازه بالاست.

/

همرسانی نوشتار: