مجری موج فوتبالی شبکه سهند از خودش دفاع کرد

وطن پرست مجری برنامه موج فوتبال شبکه سهند در یک ابتکار انتقادی وقتی سردار آجورلو حاضر نشد در این برنامه برخلاف هماهنگی های انجام شده حضور یابد، با صندلی خالی مصاحبه کرد و همین امر واکنش های زیادی را به دنبال داشت.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
وطن پرست مجری برنامه موج فوتبال شبکه سهند در یک ابتکار انتقادی وقتی سردار آجورلو حاضر نشد در این برنامه برخلاف هماهنگی های انجام شده حضور یابد، با صندلی خالی مصاحبه کرد و همین امر واکنش های زیادی را به دنبال داشت. پس از این ماجرا مدیرعامل تراکتورسازی به مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان نامه نوشت و عنوان کرد تنها به خاطر سردار شهید باکری به تبریز آمده است. انتقادهای تند آجورلو در این نامه عملا ماهیت این مجری جوان و جسور را با عناوینی چون دروغگو و... زیر سوال برد.
وطن پرست می گوید: «فکر نمی کردم یک انتقاد معمولی چنین جوی را درست کند! ما از چند سال قبل هم چندین بار از سردار آجورلو دعوت کردیم اما به برنامه ما نیامد. پروسه دعوت از مهمانان برای برنامه های تلویزیونی به این شکل است که ما از چند روز قبل با آنها هماهنگ می کنیم. با مسوول رسانه ای باشگاه صحبت کردیم که ایشان گفتند سردار آجورلو به این برنامه می آید. حتی با آقای پاینده صحبت کردیم و گفت ساغلام یا سردار آجورلو این هفته این هفته به برنامه شما می آیند اما ناگهان اعلام کردند که هفته آینده در این برنامه حضور پیدا می کنند که من هم اعلام کردم با مدیرکل ورزش استان آقای بهتاج برای هفته اینده هماهنگ کرده ایم. چند ساعت مانده به شروع برنامه، آقای شهریاری یکی از مسوولان باشگاه گفتند که نه آقای سردار آجورلو را پیدا می کنند نه آقای پاینده را.»
وطن پرست که از جو به وجود آمده ناراحت بود، در پاسخ به این سوال که با این موضعی که گرفته اید به نظر می رسد شما قصد تخریب باشگاه تراکتور را داشته اید: «این برنامه برای فوتبال است و مردم توقع دارند که مسوولان باشگاه ها پاسخگو باشند. اگر اینطور نباشد مردم می گویند چرا اصلا چنین برنامه ای پخش می شود وقتی مدیران باشگاه ها حاضر نیستند پاسخگو باشند! گفت وگوی من با صندلی آجورلو فقط طرح سوال های مطرح شده بود؛ نه قصد تخریب و نه توهین داشتم. شاید این کار من چون برای اولین بار در برنامه موج فوتبال صورت گرفت چنین بازتابی پیدا کرد. حتی کاظم محمودی مدیر تراکتور پشت خط آمد و گفت مدیرعامل باشگاه وظیفه اش است که به برنامه شما بیاید.»
وطن پرست در واکنش به نامه آجورلو هم می گوید: «ما خطوط قرمز را رعایت کرده ایم و خوشحالیم که مدیرکل صداوسیمای استان پشت مجریان و گزارشگران شبکه سهند است. هم ما مدیون شهدا و شهید باکری هستیم و شهدی باکری برای همه ملت ایران است نه شخص آجورلو.»
مجری برنامه موج فوتبال درخصوص رابطه اش با سینما عشوری و رسول خطیبی هم اینگونه از خودش دفاع می کند: «خارج از برنامه ای که در شبکه سهند اجرا می کنم، مدیر یک مجموعه ورزشی هستم و بازیکنان تراکتورسازی برای تمرین به این مجموعه می آیند و طبیعتا شاید عکسی هم با آنها گرفته شود اما خارج از این مجموعه هیچ برخورد و رفت و آمدی با آنها ندارم حتی در خیابان هم با مربیان و بازیکنان تیم های تبریزی راه هم نرفته ام. درباره رسول خطیبی هم باید بگویم که چند ماه قبل زمانی که ایشان سرمربی ماشین سازی بود تندترین انتقادات را در مورد او داشتم. بازهم می گویم مشکلی با شخص آجورلو ندارم و به او احترام می گذارم. به نظر من آقای آجورلو باید پاسخگوی انتقادات باشد. مردم تبریز عاشق تراکتورسازی هستند اما نباید به خاطر آرام کردن سکوها، مربی بیاوریم. به نظر شخص من باید به ساغلام هم فرصت چند ساله بدهند تا تراکتورسازی نتیجه بگیرد.»