سیمونه اینزاگی: فقط به بازی برابر سالزبورگ فکر می کنیم و فعلا به دربی رم کاری نداریم

بازی فوق العاده تیم آ اس رم که سه شنبه شب موفق شدند با بازگشتی به یاد ماندنی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یابند باعث شد سرمربی تیم لاتزیو سیمونه اینزاگی که تیمش رقیب سنتی رم در ایتالیاست، تیم دی فرانچسکو را مورد ستایش قرار دهد.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
سیمونه اینزاگی: فقط به بازی برابر سالزبورگ فکر می کنیم و فعلا به دربی رم کاری نداریم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اینزاگی که تیمش باید هفته بعد در رقابت های سری آ ایتالیا دربی رم را برگزار کند در مصاحبه ای گفته رویارویی لاتزیو برابر آ اس رم در سوپر کاپ اروپا رویایی است چرا که لاتزیو با هدایت اینزاگی امیدوار است در رقابت های لیگ اروپا به قهرمانی دست یابد.

بیانکو چلستی در آستانه دیدار برگشت خوداز مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا برابر سالزبورگ اتریش است که بازی رفت در المپیکو رم با نتیجه ۴ بر ۲ به سود شاگردان اینزاگی به پایان رسید.

اینزاگی گفت:

این که در سوپر کاپ اروپا مقابل رم به میدان بریم خیلی رویایی خواهد بود اما در ابتدا ما باید به نیمه نهایی صعود کنیم و بعد به فکر صعود به فینال لیگ اروپا باشیم. این در حالی است که رم موفق شد به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند و از ما جلوتر است.

رم برابر بارسلونا خیلی عالی بازی کرد و نشان داد باور داشتن به خود در فوتبال چقدر مهم است. من آن ها را ستایش می کنم.

ما برای رویارویی با سالزبورگ کاملا آماده ایم و من به بازیکنانم کاملا اطمینان دارم اما آن ها نیز تیم خوبی هستند و مخصوصا در اتریش بهتر هم خواهند بود. ما فقط به بازی با سالزبورگ فکر میکنیم و اصلا به فکر دربی نیستیم.