بایرن مونیخ ۰-۰ سویا؛ خبری از شگفتی در آلیانز آرنا نیست

شاگردان یوپ به جمع چهار تیم برتر مسابقات لیگ قهرمانان اروپا صعود کردند.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
لیگ قهرمانان اروپا-آلمان-اسپانیا-سویا-بایرن مونیخ
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و جدال بایرن مونیخ و سویا که با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دیدار رفت، بایرن مونیخ در سانچز پیسخوان موفق به پیروزی ۲ بر ۱ شده بود و این تساوی حکم صعود باواریایی ها را امضا کرد.

مشخصات بازی

روز و تاریخ بازی: چهارشنبه ۲۲ فروردین/۱۱ آوریل ۲۰۱۸تورنمنت: دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپاکارت قرمز: خواکین کوریا(۹۲) از سویا

ترکیب ابتدایی بازی

بایرن مونیخ 0-0 سویا؛ خبری از شگفتی در آلیانز آرنا نیست

* برای مشاهده آمار دقیق بازی، به صفحه اختصاصی این دیدار در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

شرح بازی

بازی درحالی آغاز شد که مطابق انتظار بایرن مونیخ صاحب توپ و میدان بود. در دقیقه ۳ هامس رودریگز این شانس را داشت که دروازه سویا را باز کند، اما توپ با فاصله اندک از کنار دروازه راهی اوت شد. دو دقیقه بعد حرکت نفوذی روبن و ضربه پای چپ این بازیکن با فاصله ای کم از کنار تیرک عمودی سویا به بیرون رفت. در دقیقه ۷ ارسال کیمیش از سمت راست با ضربه سر لواندوفسکی همراه شد که توپ توسط دروازه بان سویا راهی کرنر شد. دقایقی بعد باز هم لواندوفسکی این موقعیت را داشت که با ضربه سر دروازه را باز کند اما این بار هم گلر تیم آندلسی توپ را مهار کرد. دقیقه ۳۴ ضربه متس هوملس با اختلاف کمی از محل تلاقی تیرک های عمودی و افقی دروازه سویا راهی اوت شد. چهار دقیقه بعد پاس روبن و حرکت تکنیکی ریبری در عرض با شلیک این بازیکن فرانسوی همراه شد که دروازه بان توپ را برگشت داد. سویا نیز در این نیمه موقعیت داشت که در دقیقه ۴۴ می توانستند روی اشتباه مارتینز به گل برسند اما ناموفق بودند تا این بازی با تساوی بدون گل در نیمه اول به پایان برسد.

بایرن مونیخ 0-0 سویا؛ خبری از شگفتی در آلیانز آرنا نیست

بازی در نیمه دوم نیز همچون نیمه اول با حملات بایرن آغاز شد. در دقیقه ۴۹ پاسکاری ریبری و رافینیا در سمت چپ و ارسال این بازیکن به لواندوفسکی رسید، اما ضربه سر مهاجم لهستانی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۵۹ سویا موقعیت گلزنی داشت و ارسال بانگا از روی ضربه کاشته و ضربه سر کورئا که به تیر دروازه بایرن مونیخ برخورد کرد و اسپانیایی ها را در حسرت گذاشت. حملات سویا ادامه داشت و در دقیقه ۶۰ ضربه راه دور و زمینی بانگا از کنار دروازه بایرن مونیخ به بیرون رفت. در دقیقه ۷۱ بایرن مونیخ هم باز صاحب موقعیت شد. حرکت روبن از سمت راست روی پاس تیاگو و ضربه پای راست روبن به کنار دروازه برخورد کرد.

ادامه دارد...

خلاصه بازی

تکمیل می شود...