کریمی:من را با جباری قیاس نکنید، برمی گردم و جواب خیلی ها را می دهم

فکرش را نمی کردم اینگونه مصدوم شوم

  1. سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۱:۰۸ (۱ سال،۹ ماه قبل)
خبرگزاری فارس: کریمی:من را با جباری قیاس نکنید، برمی‌گردم و جواب خیلی‌ها را می‌دهم/فکرش را نمی‌کردم اینگونه مصدوم شوم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محسن کریمی در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران در خصوص آخرین شرایط خودش اظهار داشت:تقریبا ۲ ماه از مصدومیتم گذشته و در حال فیزیوتراپی هستم. کل درمان من ۶ ماه است و فکر می کنم به اوایل فصل می رسم.

وی در خصوص اینکه جزو بازیکنان بدشانس ایران است گفت: خودم هم نمی دانم چه بگویم ولی به هر حال مصدوم شدم و این حال اتفاق افتاده است. در این مدت آقایان افتخاری و توفیقی از من حمایت کردند، از دکتر نوروزی خیلی تشکر می کنم و باشگاه هم از من حمایت کرده و امیدوارم بتوانم  برگردم و جواب حمایت آنها را بدهم.

مهاجم تیم استقلال در خصوص برنامه ریزی اش برای بازگشت به میادین گفت: من یک مقدار فشارهایی را تحمل کردم که چرا اینقدر آسیب می بینم، بعد از جراحی کتف بدنسازی خیلی خوبی انجام دادم و اصلا فکرش را نمی کردم این بار اینگونه مصدوم شوم ولی مطمئن هستم طوری برمی گردم که جواب هواداران و لطف آنها را بدهم.

وی در خصوص شرایط استقلال گفت: استقلال همیشه خوب بوده ولی شرایط امسال طوری بود که نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم، در لیگ کمی دیر استارت زدیم ولی در جام حذفی قهرمان شدیم. ان شاالله در بازی با ذوب آهن هم موفق می شویم.

کریمی در خصوص بازی با ذوب آهن گفت: بازی حساس است ولی متاسفانه یک تیم از ایران باید حذف شود، بازی برگشت ما در آزادی است و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

مهاجم استقلال در خصوص بازی حضور تیام گفت: از زمانی که او آمده از تک موقعیت ها استفاده می کند و خط حمله ما جان گرفته است،از سوی دیگر آسیب دیدگی ها کمی کار ما را سخت کرده است ولی امیدوارم تیام امشب بازی کند تا تیم با تمام قوا به مصاف حریف برود.

وی در خصوص اینکه  آیا مصدومیت روی روحیه اش تاثیر منفی گذاشت گفت: واقعا در یک هفته اول بعد از مصدومیتم اصلا نمی دانستم چه کار کنم، ولی از طرفی دوست داشتم خوب برگردم و خودم را نشان بدهم، الان هم با این انگیزه کار می کنم  و این مسئولیتم را سخت کرده است.

کریمی در خصوص اینکه آیا با شفر صحبت کرده است تاکید کرد: من با آقای شفر صحبت کردم و او به من روحیه داد، از بچه های تیم هم تشکر می کنم که خیلی به من کمک کردند که از همه آنها ممنون هستم.

مهاجم استقلال در خصوص نقاط قوت و ضعفش گفت: نقطه قوتم را نمی دانم ولی نقطه ضعفم همین آسیب دیدگی است، نمی دانم چرا این اتفاقات می افتد ولی دنبال این هستم که برگردم و تمام این چند سال را جبران کنم.من وقتی در شرایط بازی قرار می گیرم کمی بالانس بدنم بر هم می ریزد، تمام آسیب دیدگی های من از قسمت چپ بدنم است که پزشکان هم به نتایجی رسیدند و امیدوارم حل شود.هواداران استقلال هم سوال می کنند چرا مصدوم می شوم و آنها حق دارند ولی این بار می خواهم جواب محبت آنها را بدهم.

کریمی در خصوص اینکه وی کمی به جباری و شرایط او از نظر مصدومیت ها گفت: مجتبی جباری خیلی شرایط بهتری داشت و بزرگ ما محسوب می شود،  من را با او قیاس نکنید، متاسفانه در این ۲-۳ سال آسیب دیدگی نمی گذاشت کریمی واقعی را نشان بدهم، به نظرم این مصدومیت می تواند بهترین اتفاق زندگی ام باشد که برگردم و جواب خیلی ها را بدهم.

وی در خصوص اینکه در صفحات مجازی حضور دارد و نظرش در مورد استفاده درست بازیکنان از آن گفت: در مورد دنیای مجازی نمی شود صحبت کرد، همه از آن شاکی هستند، بازیکنی موفق است که از روی احساسات تصمیم نگیرد، مردم در صفحات مجازی نظراتشان را می دهند، نمی گویم صفحات مجازی اهمیت ندارد ولی یکسری حرف ها در آنجا زده می شود که واقعا ما را بر هم می ریزد ولی اگر بازیکن بخواهد به این اتفاقات توجه کنیم از حالت حرفه ای دور می شود و کار حرفه ای و درستی نیست.

ا