از تور پاره دروازه تا تمرینات متنوع کیروش

بازگشت جهانبخش به تهران

  1. سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۱:۰۸ (۲ سال،۴ ماه قبل)
خبرگزاری فارس: از تور پاره دروازه تا تمرینات متنوع کی‌روش/بازگشت جهانبخش به تهران
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

خبرنگار ورزشی ، تمرین نوبت صبح امروز تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۰ در زمین پژوهشگاه صنفت نفت آغاز شد. *علی کریمی که در نخستین تمرین تیم ملی در چمن دچار آسیب دیدگی شد.پس از ۲ روز درمان در ساختمان پک از امروز به جمع بازیکنان تیم ملی اضافه شد.

*علی قلی زاده، محمدرضا خانزاده و مهدی ترابی در تمرینات حضور داشتند. * بعد از گرم کردن پاسکاری های کوتاه و ضربه زدن سمت دروازه های کوچک بخش بعدی تمرین امروز تیم ملی بود. * در ادامه مهدی ترابی، علی قلی زاده و محمدرضا خانزاده به ترتیب با اوسیانو، مارکار آقاجانیان و رودولفو به انجام تمرین پاسکاری بین میله های تمرینی و ارسال از جناحین پرداختند. *کیروش در گوشه ی از زمین نظارگر تمرینات بازیکنان تیم ملی بود و تاکید زیادی روی سرعت و دقت پاس های ارسالی داشت. * علی کریمی جداگانه تمرینات خود را زیر نظر پزشگ تیم انجام داد. * اشکان دژاگه که به علت مصدومیت در ساختمان پک تمرین می کرد روز گذشته به امارت سفر کرد. * بازیکنان، مربیان و کارلوس کیروش به ترتیب با لباس های طوسی، آبی و سرمه ای در این تمرین شرکت کردند. * پاره بودن تور یکی از دروازه های زمین پژوهشگاه سبب شد تدارکات تیم ملی به دوختن این تور مشغول شود. * همزمان با برگزاری تمرین تیم ملی برخی کارگران پژوهشگاه صنعت نفت پشت دروازه جنوبی این زمین مشغول بودند. * سه بازیکن دیگر هم زیرنظر میکو و با استفاده از رل های مخصوص تمرین بدنی انجام دادند. *کارلوس کیروش چند دقیقه ای با اوسیانو داکروز صحبت در کنار زمین صحبت کرد و جزئیات تمرین را با دستیار اولش هماهنگ کرد. * از نکات قابل توجه تنوع زیاد در تمرینات کیروش سرمربی تیم ملی ایران تمرینات مختلفی برای بازیکنان تیم ملی در این چند روز برنامه ریزی کرد.

* مدیررسانه ای تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران حاضر در تمرین امروز گفت قرار است کیروش امروز صحبت کند اما خواهش می کنیم صحبت های او کاملا دقیق و صریح منتشر شود تا برای کسی سو تفاهمی به وجود نیاید.

* علیرضا جهانبخش دیگر ملی پوش کشورمان هم از روز گذشته به تهران بازگشته است.