برادران: در مشهد حضور مردم حداکثری و اقدام مسؤلان حداقلی است

پدیده رسماً اعلام کرد در لیگ برتر می ماند

رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی از قطعی شدن حضور باشگاه پدیده در رقابت های فصل آینده لیگ برتر خبر داد.

  1. سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۱:۱۵ (۲ سال،۴ ماه قبل)
برادران: در مشهد حضور مردم حداکثری و اقدام مسؤلان حداقلی است/ پدیده رسماً اعلام کرد در لیگ برتر می‌ماند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمدمهدی برادران ورزشی خبرگزاری , درباره وضعیت فوتبال استان خراسان رضوی و تیم پدیده خراسان, اظهار داشت: در شهر مشهد شاهد حضور حداکثری مردم و مشارکت و اقدام حداقلی مسؤلان در قبال فوتبال هستیم. به هر صورت بعد از اینکه پدیده در لیگ برتر ماند, توانست بخشی از مطالباتش را به بازیکنان پرداخت کند. پدیده در طول فصل پیش مشکلات زیادی داشت و یکی دو بازیکن آن که حرفه ای هم بودند به این مشکلات دامن زدند و از طرفی افرادی که ربطی به تیم نداشتند تمرینات را تعطیل کردند، اما با آخرین صحبتی که استاندار خراسان رضوی با تاج (رئیس فدراسیون فوتبال) داشته قرار شده است که مجموعه پدیده به تیم داری در لیگ برتر ادامه دهد.

وی ادامه داد: حتی اگر پدیده در لیگ شرکت نکند, استاندار خراسان رضوی قول داده است که این تیم در استان خراسان بماند, هرچند که مدیرعامل جدید پدیده هم گفته است که این شرکت قصد تیم داری دارد. قبلاً به این باشگاه گفته بودیم که اگر نمی خواهید تیم داری کنید، امکان خروج امتیاز از مشهد وجود ندارد که خوشبختانه این تصمیم منتفی شد و اعلام کردند که در رقابت های فصل آینده شرکت خواهند کرد. پدیده رسماً اعلام کرده که در رقابت ها حضور پیدا می کند.

رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی, راجع به اینکه گفته می شد باشگاه مشکی پوشان قصد خرید امتیاز پدیده را دارد, گفت: جای تشکر دارد از آقای عباسی (مالک باشگاه مشکی پوشان) که اعلام کرد مشکی پوشان قبلاً فوتبالی به لیگ برتر آماده و الان هم دوباره فوتبالی برمی گردد و هیچ وقت به دنبال خرید امتیاز با پول نبوده و نیستند.

برادران درباره اینکه آیا قرار است تیم پدیده در فصل آینده بازهم در میزبانی بین ورزشگاه های ثامن الائمه و امام رضا (ع) بلاتکلیف باشد, تصریح کرد: اخیراً در این باره با مدیرعامل پدیده صحبت کردیم و قرار شده است از همین الان برای انجام همه بازی های فصل آینده در ورزشگاه امام رضا (ع) با آستان قدس توافق کنند, چون این بلاتکلیفی همه را اذیت می کند و برای فصل پیش رو باید حتماً یک ورزشگاه برای برگزاری بازی ها مشخص شود. البته سال گذشته شورای تأمین استان با برگزاری بازی تیم های مشهدی با تیم های پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه امام رضا (ع) مخالفت می کرد که من این موضوع را برای اولین بار در این مصاحبه اعلام می کنم. البته ما در هیئت فوتبال خراسان رضوی این آمادگی را داریم که با مسؤلیت خودمان این بازی ها را هم در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار کنیم تا دو تیم پرطرفدار پایتخت را هم در این ورزشگاه ببینیم.

عضو کمیته استان های فدراسیون فوتبال که با حضور در ورزشگاه اروندان خرمشهر, شاهد درگیری های تلخ بازی فینال جام حذفی بین تیم های استقلال و خونه به خونه که منجر به نابینا شدن یک تماشاگر شد, بوده است، خاطر نشان کرد: آن چیزی که من از نزدیک در خرمشهر دیدم جای افسوس و تأسف داشت, هرچند در اتفاقاتی که رخ داد مردمِ خوب خرمشهر حضور نداشتند, اما مقابل جایگاه VIP هم سنگ پرانی و پرتاب صندلی وجود داشت که به نظرم نیروی انتظامی هم باید از ابتدا قاطع تر برخورد می کرد. به عقیده من حضور نیروی انتظامی در ورزشگاه کمرنگ بود که باعث شد جو سکو ها به حاشیه برود. نیروی انتظامی اگر از ابتدای بازی مانع برخی از رفتار ها می شد و مقداری برخورد ها جدی تر اعمال می شد, شاید این اتفاقات دیگر رخ نمی داد.